Školské potreby Písacie potreby Perá Plniace perá

Viac o produkte Plniace pero - STABILO Flow MODERN OFFICE v pastelovo žltej farbe - vrátane náplne

STABILO Flow kombinuje trendový farebný dizajn s osvedčenou kvalitou. Edície SPORTY, COSMETIC, ACTIVE a MODERN OFFICE prinášajú novú zábavu pri písaní do škôl, univerzít a úradov. Existuje niečo pre každý vkus. Ergonomická zóna úchopu zaručuje pohodlnú manipuláciu a bezpečné držanie - bez ohľadu na to, či ste neskúsený používateľ pera alebo profesionál. Vysoko kvalitný hrot z nehrdzavejúcej ocele s irídiovým hrotom obzvlášť krásne zvýrazňuje rukopis. Odpružené viečko ponúka maximálnu ochranu pred únikom a chráni pred škvrnami atramentu. Rovnako praktické: vyhovujú všetky štandardné bombičky.

Svetlo v plameni
VIna, ktoru nesies