Školské potreby Školské tašky Školské tašky pre 1. stupeň

Hama Školská aktovka pre prváčikov Balet

Viac o produkte Hama Školská aktovka pre prváčikov Balet

Krásna a prehľadná jednokomorová aktovka. Táto aktovka má  ergonomicky tvarovanú chrbtovú časť s mäkkým polstrovaním. Má  nastaviteľné popruhy na ramená so švom vedeným v hornej časti stredu popruhu, nezarezávajú sa do ramien. Popruhy sú doplnené o reflexné plochy pre väčšiu bezpečnosť.Má sťahovacie pásky, ktoré sú umiestnené v hornej časti popruhov. Výškovo nastaviteľný hrudný popruh a pogumovaná rukoväť, ktorá je príjemná do ruky. Zámka s odrazkou pre väčšiu bezpečnosť.Obsahuje priestranný hlavný priečinok s vnútorným vreckom, ktorý je určený pre ťažšie predmety (napr. učebnice), zaistí sa tak rovnomerné rozloženie hmotnosti. Vo vnútri hlavného priečinku je malé vrecko na zips na kľúče, peňaženku, preukaz alebo iné osobné veci. Má izolované predné vrecko (pre studené alebo teplé jedlo a nápoje), umývateľný materiál vypĺňa celé vrecko, jednoduchá údržba. Má dostatočne veľké bočné vrecká na fľašu s pitím, vďaka malému otvoru prípadná vyliata tekutina vytečie a nepoškodí učebné pomôcky vnútri aktovky. Stabilné dno aktovky s nožičkami pre lepšiu stabilitu a ochranu pred vlhkom a špinou.

Objem: 19,7 l

Hmotnosť: 980 g