Školské potreby Školské tašky Školské tašky pre 1. stupeň

Hama Školská aktovka pre prváčikov Mačička ľahká

Viac o produkte Hama Školská aktovka pre prváčikov Mačička ľahká

Krásna a prehľadná jednokomorová aktovka. Táto aktovka je mimoriadne ľahká- 750 g. Má ergonomicky tvarovanú chrbtovú časť s mäkkým polstrovaním a nastaviteľné polstrované popruhy s reflexnou plochou pre väčšiu bezpečnosť. Textilná rukoväť. Zámka s odrazkou pre väčšiu bezpečnosť. Má dostatočne veľké bočné vrecká na fľašku s nápojom, vďaka malému otvoru prípadná vyliata tekutina vytečie a nepoškodí učebné pomôcky vo vnútri aktovky. Obsahuje priestranný hlavný priečinok s vnútorným vreckom, ktorý je určený pre ťažšie predmety (napr. učebnice), zaistí sa tak rovnomerné rozloženie hmotnosti. V prednej časti aktovky je vnútorné vrecko pre box na desiatu, peračník alebo drobnosti a vo vnútri hlavného priečinku je malé vrecko na zips na kľúče, peňaženku, preukaz alebo iné osobné veci. Horná časť aktovky je zaistená sťahovacou šnúrkou. Stabilné dno aktovky s nožičkami pre lepšiu stabilitu a ochranu pred vlhkom a špinou. Obsahuje dostatok reflexných prvkov, aktovka je viditeľná zo všetkých strán.

Objem: 15,7 l

Hmotnosť: 750 g

Nosnosť: 5 kg

Vonkajšie rozmery: v.34,5 x š.28 x h.17 cm