Školské potreby Školské tašky Školské aktovky

Školská taška - 6-dielny set, PRO LIGHT PREMIUM Blue Butterfly, LED

Rozmery: 23x34x39 cm

Viac o produkte Školská taška - 6-dielny set, PRO LIGHT PREMIUM Blue Butterfly, LED

6-dielna sada. Séria: PRO LIGHT PREMIUM Blue Butterfly. Školská taška obsahuje: Vysoko kvalitné 3D aplikácie a výšivky, hlavná priehradka s dvoma ďalšími vreckami, elastickým pásom na zadržanie vašich kníh a priestranným úložným priestorom, izolované predné vrecko vhodné na krabičku na obed alebo peračník. Nový vyvinutý zámok LED pre väčšiu bezpečnosť na noc. Roztiahnuteľné bočné vrecká so zapínaním na zips. Reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť a viditeľnosť počas noci. Stabilná základná doska so stojacími nohami. Ergonomicky polstrované a nastaviteľné ramenné popruhy. Anatomický systém prúdenia vzduchu pre optimálne vetranie. Nastaviteľná predná pracka. Rozmery: 23x34x39 cm, hmotnosť: 1 250 g, objem: 30 l.

Vila v Taliansku
Kruhy na vode