Školské potreby Školské tašky Školské tašky na kolieskach

Školská taška MILAN Million Years Ago green 25l na koliečkach

Rozmery: 200 x 340 x 510 mm

Viac o produkte Školská taška MILAN Million Years Ago green 25l na koliečkach

Školský batoh na kolieskach s kovovou zaťahovacou rukoväťou. Špeciálna séria Million YearsAgo, zelená farba. 6 zipsov. Jedna hlavná priehradka s puzdrom na notebook. 3 predné vrecká, jedno s organizérom a odnímateľnou kľúčenkou. Jedno ľahko prístupné bočné vrecko zo sieťoviny a jedno bočné vrecko na zips. Nastaviteľné remene, vystužená základňa a kryt kolies. Ramienka a rukoväť je možné úplne skryť. Zloženie látky: polyesterová vonkajšia látka a vnútorná podšívka. Rozmery: 52 x 34,5 x 23 cm. Predĺžená rukoväť: 1 m. Objem: 25 litrov.

Vila v Taliansku
Kruhy na vode