Školské potreby Výtvarné potreby Maliarske potreby

Séria: Maliarska špachtľa Junior
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 15.7.2024

Viac o produkte Maliarska špachtľa Junior č. 21

Maliarska špachtľa Junior č. 21 vyrobená pre začínajúcich i pokročilých umelcov je dokonalým spojením funkčnosti, kvality a elegancie. Má elektrolytický povlak, ktorý spôsobuje, že je špachtľa odolná proti korózii. Leštená čepeľ je osadená mosadzným kovaním a tvrdou leštenou rukoväťou z tmavého dreva.

Ďalšie produkty zo série Maliarska špachtľa Junior

Maliarska špachtľa Junior č. 10
Maliarska špachtľa Junior č. 10 vyrobená pre začínajúcich i pokročilých umelcov je dokonalým spojením funkčnosti, kvality a elegancie. Má elektrolytický povlak, ktorý spôsobuje, že je špachtľa odolná proti korózii. Leštená čepeľ je osadená mosadzným kovaním a tvrdou leštenou rukoväťou z tmavého dreva.
Maliarska špachtľa Junior č. 16
Maliarska špachtľa Junior č. 16 vyrobená pre začínajúcich i pokročilých umelcov je dokonalým spojením funkčnosti, kvality a elegancie. Má elektrolytický povlak, ktorý spôsobuje, že je špachtľa odolná proti korózii. Leštená čepeľ je osadená mosadzným kovaním a tvrdou leštenou rukoväťou z tmavého dreva.
Maliarska špachtľa Junior č. 19
Maliarska špachtľa Junior č. 19 vyrobená pre začínajúcich i pokročilých umelcov je dokonalým spojením funkčnosti, kvality a elegancie. Má elektrolytický povlak, ktorý spôsobuje, že je špachtľa odolná proti korózii. Leštená čepeľ je osadená mosadzným kovaním a tvrdou leštenou rukoväťou z tmavého dreva.
Maliarska špachtľa Junior č. 4
Maliarska špachtľa Junior č. 4 vyrobená pre začínajúcich i pokročilých umelcov je dokonalým spojením funkčnosti, kvality a elegancie. Má elektrolytický povlak, ktorý spôsobuje, že je špachtľa odolná proti korózii. Leštená čepeľ je osadená mosadzným kovaním a tvrdou leštenou rukoväťou z tmavého dreva.
Maliarska špachtľa Junior č. 9
Maliarska špachtľa Junior č. 9 vyrobená pre začínajúcich i pokročilých umelcov je dokonalým spojením funkčnosti, kvality a elegancie. Má elektrolytický povlak, ktorý spôsobuje, že je špachtľa odolná proti korózii. Leštená čepeľ je osadená mosadzným kovaním a tvrdou leštenou rukoväťou z tmavého dreva.
Oflajner