Školské potreby Školské tašky Školské aktovky

Školská taška - 3-dielny set, Ergobag Prime Set

Viac o produkte Školská taška - 3-dielny set, Ergobag Prime Set

Školská taška Ergobag Prime, je skvelá alternatíva tradičnej školskej tašky, ktorá vďaka ergonomickému tvaru zabezpečuje zdravý vývoj detskej chrbtice. Jej trendy dizajn a množstvo prevedení si získa každého školáka. Taška má stabilizačné profilové hliníkové lišty, kopírujúce prirodzené zakrivenie chrbtice, vypolstrovaný panvový popruh, výškovo nastaviteľný hrudný pás, možnosť výškového nastavenia chrbtových popruhov, podľa individuálnych potrieb užívateľa, priedušné polstrovanie na chrbte zachováva optimálne prúdenie vzduchu, inovatívny systém s kompresným efektom pre zmiernenie tzv.páky pôsobiacej na bedrovú časť, výrazné reflexné plochy. Váha: 1100 g. Objem: 20 l. Rozmery: 25 x 22 x 35 cm. SET 2 obsahuje: Školskú tašku Ergobag Prime, Vrecko na úbor/prezúvky, Peračník Ergobag: 6x Lyra trojhranná pastelka - silná, 10x Lyra pastelka tenká, 1x Ceruzka, strúhadlo, guma, pravítko.

Vila v Taliansku

Školská taška - 3-dielny set, Ergobag Prime SetŠkolská aktovka Srdce – HEARTS