Školské potreby Výtvarné potreby Pastelky Špeciálne a okrúhle pastelky

Séria: CRETACOLOR
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 15.7.2024

Viac o produkte CRT FINE ART PASTEL: pastelka - ivory black

Umelecké pastelové ceruzky sú ideálne pre jemnú detailnú výtvarnú prácu.

Ich bohatá pigmentácie a vysoká svetlostálosť zaručujú brilantné výsledky.

Pomocou týchto špeciálnych ceruziek docielite zamatovo hladké ťahy.

V ponuke 24 farebných odtieňov.

Ďalšie produkty zo série CRETACOLOR

CRETACOLOR ceruzka Fine art graphite 4H
Kvalitná grafitová ceruzka šesťhranná, vhodná pre skicovanie, kreslenie, architekturu a výtvarné umenie. Originálny plášť ceruzky z cédrového dreva zaručuje vysokú pevnosť, nelámavosť a jednoduché ostrenie. Farba zakončenia ceruzky zodpovedá jej tvrdosti: čím tmavšia šedá, tým mäkšia tuha. K dispozícii 20 druhov tvrdosti.
Dostupnosť: na sklade
CRETACOLOR pastelka FINE ART PASTEL bluish purple (modrofialová)
Umelecké pastelové ceruzky sú ideálne pre jemnú detailnú výtvarnú prácu. Ich bohatá pigmentácie a vysoká svetlostálosť zaručujú brilantné výsledky. Farby majú práškovú štruktúru a môžu byť navzájom zmiešané, rozmazávané alebo rozpustené vo vode. Pomocou týchto špeciálnych ceruziek docielite zamatovo hladké ťahy. V ponuke 24 farebných odtieňov.
Posielame do 5 pracovných dní
CRETACOLOR pastelka MARINO Yellow Light (bledo žltá)
CRT pastelka MARINO Yellow Light. Tieto umelecké akvarelové ceruzky skvelej kvality zaujmú svojimi brilantnými farbami, mäkkými ťahmi a charakteristickou vysokou svetlostálosťou. Ich skutočné rozlíšenie sa však prejavuje, keď sa rozpustia vo vode a vytvoria tak skvelý akvarelový náter. Farby sú miešateľné, čím sa dosiahne nekonečné množstvo odtieňov. V ponuke 24...
CRT artist sanguine dry 2 - ceruzka
Tradičná umelecká ceruzka Sanguine Dry je vhodná najmä pre skicovanie a kreslenie, ktoré vytvára suchú, červeno / hnedú terakotovú farbu.   Odporúčame najmä pre kombináciu s ceruzkami Chalk a Charcoalsod renomovanej rakúskej firmy CRETACOLOR.   K dispozícii v strednej tvrdosti.
CRT Fine art graphite 2B - ceruzka
Kvalitná grafitová ceruzka šesťhranná, vhodná pre skicovanie, kreslenie, architekturu a výtvarné umenie.   Originálny plášť ceruzky z cédrového dreva zaručuje vysokú pevnosť, nelámavosť a jednoduché ostrenie.   Farba zakončenia ceruzky zodpovedá jej tvrdosti: čím tmavšia šedá, tým mäkšia tuha.   K dispozícii 20 druhov tvrdosti.
CRT FINE ART PASTEL: pastelka - glacier blue
Umelecké pastelové ceruzky sú ideálne pre jemnú detailnú výtvarnú prácu.   Ich bohatá pigmentácie a vysoká svetlostálosť zaručujú brilantné výsledky.   Farby majú práškovú štruktúru a môžu byť navzájom zmiešané, rozmazávané alebo rozpustené vo vode.   Pomocou týchto špeciálnych ceruziek docielite zamatovo hladké ťahy.   V ponuke 24 farebných odtieňov.
CRT FINE ART PASTEL: pastelka - madder carmine
CRT FINE ART PASTEL: pastelka - ochre light
CRT FINE ART: pastelka - reddish purple
CRT FINE ART: pastelka - van dycke brown
CRT FINE ART: pastelka - vermillion dark
CRT MARINO Cadmium: pastelka - citron
CRT pastelka MARINO Cadmium Citron.   Tieto umelecké akvarelové ceruzky skvelej kvality zaujmú svojimi brilantnými farbami, mäkkými ťahmi a charakteristickou vysokou svetlostálosťou.   Ich skutočné rozlíšenie sa však prejavuje, keď sa rozpustia vo vode a vytvoria tak skvelý akvarelový náter.   Farby sú miešateľné, čím sa dosiahne nekonečné množstvo odtieňov.   V ponuke 24 farieb.
Posielame do 5 pracovných dní
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy