Knihy beletria Veľké upratovanie skladov Kariéra a motivačná literatúra Financie, podnikanie, obchod

Veľká štvorka (1. akosť)

od Scott Galloway z vydavateľstva Premedia 2019 SK jazyk

Veľká štvorka (1. akosť)

od Scott Galloway z vydavateľstva Premedia 2019 SK jazyk

Autor: Scott Galloway
Vydavateľstvo: Premedia
Rok vydania: 2019
Typ tovaru: pevná
Jazyk: SK Slovenský jazyk
Rozmery: 150x205 mm
Žáner: Obchod, podnikanie
Poškodenie: ošúchaný obal
Dostupnosť: na sklade (4 ks)
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 8.7.2024
Veľká štvorka (1. akosť) (Scott Galloway)

Dôvod zľavy: ošúchaný obal.

(šípka môže zobrazovať poškodenie)

Produkt bol vystavený na našej predajni a má drobné poškodenie (prípadne výrobnú chybu), ktoré môžete vidieť na obrázku. Produkt je nový, nepoužívaný.

Dôvod cenového zvýhodnenia: ošúchaný obal.

Poškodenie sa môže líšiť od ukážky (v prípade, ak máme viac kusov skladom).

Knihu si môžete zakúpiť aj bez poškodenia kliknutím na tento odkaz.

Viac o knihe Veľká štvorka (1. akosť) (Scott Galloway)

Skrytá tvár spoločností Amazon, Apple, Facebook a Google.

Amazon, Apple, Facebook a Google sú štyri najvplyvnejšie spoločnosti na našej planéte. Podarilo sa im to nielen vďaka technológiám a talentu. Každá z nich oslovuje naše inštinkty a evolučné potreby, čo dokážu skvele využiť Amazon prebúdza pravekého lovca a zberača, Apple rozmnožovací pud, Facebook naše nutkanie byť milovaný a Google naše volanie po bohu, pretože na všetko pozná odpoveď. Tieto firmy vytvorili nové odvetvia podnikania a zmenili pravidlá tak, že ich konkurencia stráca dych. Marketingový guru Scott Galloway opisuje ich cestu k úspechu, riziká priveľkej moci a priveľkej dôvery, ktorú sme do nich vložili. Namiesto opakovania mýtov, ktoré tieto spoločnosti o sebe šíria, si kladie fundamentálne otázky. Ako sa im podarilo infiltrovať naše životy tak úspešne, že sa im prakticky nedokážeme vyhnúť? Prečo im odpúšťame aj kroky, ktoré by iné firmy zničili? A existuje šanca, že sa objaví piaty vyzývateľ? Kniha odpovedá na to, čo musíte urobiť, aby ste boli úspešní v 21. storočí.

„Jedna z tých výnimočných kníh, ktorá nielen informuje, ale aj zabáva. Na žiadnu zo štyroch spoločností sa už nepozriete tými istými očami.“

JONAH BERGER

Ukážka z knihy:

Štyria technologickí giganti priniesli svetu za posledných dvadsať rokov toľko radosti, spolupráce, blahobytu a objavov ako ešte nik v dejinách. Apple, Amazon, Facebook a Google vytvorili za tento čas tisícky dobre platených pracovných miest. Stoja za množstvom produktov a služieb, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou každodenného života miliónov ľudi. Zmenšili superpočítač tak, že sa zmestí do vrecka, prinášajú internet do rozvojového sveta a mapujú pevninu aj oceány našej planéty. Vytvorili nevídané bohatstvo (2,3 bilióna amerických dolárov), vďaka ktorému sa finančne zabezpečili milióny rodín na celom svete vlastniace ich akcie. Skrátka, zásluhou veľkej štvorky žijeme v lepšom svete.

Uvedený príbeh je pravdivý a opakovane sa mu dostáva nadšenej podpory v nespočetných médiách a na stretnutiach príslušníkov inovatívnej triedy (na univerzitách, konferenciách, rokovaniach parlamentu či zasadaniach správnych rád). Napriek tomu existuje aj iný pohľad.

Štyria jazdci

Predstavte si maloobchodnú firmu, ktorá odmieta platiť DPH, zle zaobchádza so svojimi zamestnancami, likviduje státisíce pracovných miest, no napriek tomu je považovaná za názorný príklad inovatívneho podnikania.

Alebo si predstavte počítačovú firmu, ktorá pred federálnymi vyšetrovateľmi zadržiava informácie o teroristickom čine, a to s oddanou podporou svojich prívržencov, ktorí k nej vzhliadajú priam s nábožným obdivom.

Alebo spoločnosť prevádzkujúcu sociálnu sieť, ktorá analyzuje tisícky fotografií vašich detí, využíva váš telefón ako odpočúvacie zariadenie a predáva získané informácie päťsto najväčším americkým spoločnostiam v rebríčku časopisu Fortune.

Spev siren

Veľká štvorka (1. akosť) (Scott Galloway)Sieťovaná obálka so zipsom A4 červená (Scott Galloway)Mandaly kruhů v obilí (Scott Galloway)