Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Fun, 4th Edition Fun, 4th Edition for Flyers

od Robinson Anne z vydavateľstva Cambridge University Press EN jazyk

od Robinson Anne z vydavateľstva Cambridge University Press EN jazyk

Autor: Robinson Anne
Vydavateľstvo: Cambridge University Press
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,71 bodov

Viac o produkte Fun for Flyers 3, 4th Edition Student's Book +Home Fun Booklet +audio+ online activities (Robinson Anne)

Štvrté vydanie plnofarebných prípravných aktivít Cambridge English: Young Learners (YLE) pre všetky tri úrovne testu (Starters, Movers, Flyers) aktualizované tak, aby odrážali nové revidované špecifikácie, ktoré budú k dispozícii v januári 2018. Učebnica Fun for Starters 4th Edition: Student's Book poskytuje plnofarebnú prípravu na Cambridge English: Starters. Zábavné aktivity vyvážené otázkami v štýle skúšky komunikačným spôsobom precvičujú všetky oblasti učebných osnov a podporujú mladých študentov v oblastiach, ktoré považujú za najťažšie. Materiály na počúvanie k učebnici sú k dispozícii na stiahnutie online alebo ako samostatné zvukové CD. Aktivity v oblasti gramatiky a slovnej zásoby umožňujú študentom cvičiť online vo svojom voľnom čase prostredníctvom prístupového kódu v knihe. Domáce zábavná brožúra umožňuje študentom precvičovať si doma slovnú zásobu.

5,0 z 5 (1x)

Katalin V. overený používateľ 09. máj 2023
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Fun for Flyers 3, 4th Edition Student's Book +Home Fun Booklet +audio+ online activities (Robinson Anne)Spark 1 Class audio CDs (set of 3) (Robinson Anne)