Školské potreby Výtvarné potreby Voskovky

Magická voskovka - mix farieb 30 ks

z vydavateľstva RICO.CZ s.r.o.

Magická voskovka - mix farieb 30 ks

z vydavateľstva RICO.CZ s.r.o.

Výrobca: RICO.CZ s.r.o.
Typ tovaru: Kreativita, výtvarné potřeby
Rozmery: 125x127x70 mm
Žáner: Výtvarné potřeby

Viac o produkte Magická voskovka - mix farieb 30 ks

Základom na výrobu sú kvalitné farebné pigmenty prírodné vosky vrátane včelieho (množstvo pigmentu v jednej voskovke je mnohonásobne väčšie ako v iných voskovkách). Farebné odtiene v predaji obrázok v popredí. Šetrí Váš čas aj peniaze a užijete si množstvo zábavy! Magická trojboká voskovka - má jedinečný ergonomicky vyvážený tvar trojuholníka so zapusteným úchopom. Nie je toxická a má oblý tvar, preto ju môžu používať deti už od prvého prejavenia záujmu o kresliace náčinie.
- nie je mastná a nefarbí ruky
- nelepí sa a ani neodpudzuje iné pigmenty, farby sa dajú vrstviť na seba. Obrázky tak môžete dotvárať perom, fixkami aj pečiatkami.
- má dlhú životnosť a nevyžaduje orezávanie
Pomáha rozvíjaniu hrubej a jemnej motoriky, správneho držania písacieho i dielenského náčinia, koriguje problémy dysgrafického rázu.
Vplyv farebných odtieňov, ktoré vznikajú pôsobia kladne na detskú psychiku, majú obdobný účinok ako automatická kresba.
Vďaka vysokému obsahu pigmentu sa magická voskovka líši od klasických bežných voskoviek, pri ktorých prevažuje vysoké množstvo vosku.
V ponuke máme aj originálne šablóny Magic s rôznymi motívmi, ktoré sú ideálne na techniku frotáže s magickými voskovkami, fúkacie fixky alebo na maľovanie plastelínou a ďalšie techniky.
Viac o frotáži a nekonečnej inšpirácii nájdete v knižke Larysy Polyakovej "Rok s magickou voskovkou".

Výhody dyslexie