Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Občianske právo

od Poradce s.r.o. z vydavateľstva PORADCE s. r. o. 2020

od Poradce s.r.o. z vydavateľstva PORADCE s. r. o. 2020

Autor: Poradce s.r.o.
Vydavateľstvo: PORADCE s. r. o.
Rok vydania: 2020
EAN: 9771802832076
Typ tovaru: Knihy - paperback
Rozmery: 147x211x7 mm
Žáner: Právo, sociologie

Viac o knihe Aktualizace V/3 2020 – Školský zákon, Zákon o zvláštních způsobech hlasování ve volbách do zastupitelstev krajů a do Senátu v roce 2020 - Změna způsobu ukončování středního vzdělávání maturitní zkouškou (Poradce s.r.o.)

1. Novela zákona reaguje na zcela novou situaci, které byli pedagogičtí pracovníci, ale zejména děti, žáci a studenti a jejich zákonní zástupci vystaveni v souvislosti se zavřením škol z důvodu epidemie onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2. V důsledku této epidemie prakticky ze dne na den došlo k uzavření škol a školských zařízení.
2. Zákon umožní hlasovat osobám s nařízenou karanténou nebo izolací z důvodu ochrany veřejného zdraví před nemocí covid-19 ve volbách do zastupitelstev krajů a do Senátu konaných ve dne 2. a 3. října 2020 a 9. a 10. října 2020.

Titul obsahuje úplné znění zákonů po novele:
- 1. Školský zákon
- 2. Zákon č. 350/2020 Sb. o zvláštních způsobech hlasování ve volbách do zastupitelstev krajů a do Senátu v roce 2020

Spev siren

Aktualizace V/3 2020 – Školský zákon, Zákon o zvláštních způsobech hlasování ve volbách do zastupitelstev krajů a do Senátu v roce 2020 - Změna způsobu ukončování středního vzdělávání maturitní zkouškou (Poradce s.r.o.)Liner Edding 89 žltý (Poradce s.r.o.)Liner STABILO Point 88 svetlo modrý (Poradce s.r.o.)