Učebnice, slovníky Základné školy Dejepis Pomôcky a náučné karty z dejepisu

A3 karta - Dejiny Európy (1918 - 1939)

A3 karta - Dejiny Európy (1918 - 1939)

Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024

Viac o produkte A3 karta - Dejiny Európy (1918 - 1939)

Didaktická pomôcka zachytáva historický vývoj a širšie vzťahy v chronologickej následnosti formou dejepisných máp, časovej priamky a názorného obrazového materiálu. Obojstranná dejepisná náučná tabuľa znázorňuje na dvoch stranách dejiny Európy od konca 1. svetovej vojny a vzniku ZSSR, cez zrod fašizmu v Taliansku, nacistickej totality v Nemecku a Mníchovskú dohodu, až po podvečer 2. svetovej vojny. Pomôcka pomáha žiakom dosiahnuť očakávané výstupy vzdelávacieho programu vzdelávacej oblasti človek a spoločnosť. Pomocou získania hlbšieho poznania o tomto významnom období európskych dejín pomáha vytvoriť v žiakoch ucelenú predstavu o medzinárodnej, politickej a hospodárskej situácii v 20. a 30. rokoch 20. storočia, o vplyve totalitných systémov na európsky a svetový vývoj a o ich následky na ČSR.

Výhody dyslexie

A3 karta - Dejiny Európy (1918 - 1939)Japonsko-český slovníkDisney - Rozprávkový adventný kalendárBalíkBol raz jeden život - SrdceJežko Sonic 1 - Prvé dobrodružstvoThe Gospel of MarkProcvičuj – Přídavná jména, zájmena, číslovkyHmyz a pavúky