Vyžiadať cenovú ponuku

Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 170x240x9 mm
Žáner: Učebnice

Viac o knihe Psychológia pre konzervatóriá (Gabriela Herényiová)

Učebnica Psychológia pre konzervatóriá je určená študentom stredných odborných škôl umeleckého smeru, prednostne konzervatórií. Jej primárnym cieľom je poskytnúť študentom poznatky z vybraných základných psychologických disciplín – všeobecnej, vývinovej, sociálnej a psychológie osobnosti, ktoré sú nevyhnutné pre kvalifikovaný výkon profesie špecializovaného pracovníka v umeleckej oblasti. Otázky a úlohy na konci kapitol sú koncipované tak, aby si študenti nielen overili nadobudnuté vedomosti, ale aj rozvíjali svoju tvorivosť a schopnosť riešiť problémy. Obsah učebnice je v súlade so Štátnym vzdelávacím programom a spĺňa všetky kritériá nadväznosti učiva a medzipredmetových vzťahov.

SHVÁLENÉ MŠVVaŠ SR
Schvaľovacia doložka č.: 2018/4484:5 -10K0

Titul je hradený ministerstvom školstva
z príspevku na učebnice na školský rok 2022/2023

Autorka: PhDr. Gabriela Herényiová, CSc.

Recenzenti: doc. PhDr. Eva Gajdošová, PhD., Mgr. Ivan Petrík

Rok vydania: 2022 (Druhé vydanie)
Formát: 170 x 240 mm

Výhody dyslexie