02 / 44 633 762
  Učebnice, slovníky Základné školy Zemepis / Vlastiveda / Geografia Učebnice

Geografia pre 9. ročník ZŠ a 4. GOŠ - Učebnica

od Gabriela Markusová, P. Bubelíny z vydavateľstva Orbis Pictus Istropolitana SK jazyk

Geografia pre 9. ročník ZŠ a 4. GOŠ - Učebnica

Autor: Gabriela Markusová, P. Bubelíny
Vydavateľstvo: Orbis Pictus Istropolitana
Druh: Brožovaná väzba
Dostupnosť: Pripravujeme

Viac o produkte Geografia pre 9. ročník ZŠ a 4. GOŠ - Učebnica (Gabriela Markusová, P. Bubelíny)

Učebnica Geografia pre 9. ročník ZŠ a 4. GOŠ ponúka aktualizovanú formu zoznamovania sa s učivom geografie. Táto séria učebníc a pracovných zošitov komplexne pokrýva učivo druhého stupňa a je plne v súlade s iŠVP.

Pred žiakov predstupuje v atraktívnej a modernej úprave. Koncept stavia na názorných a pútavých vizuáloch, ktoré majú žiakom uľahčiť pochopenie učiva a odstrániť bariéry, ktoré by mohla spôsobiť abstraktnosť či náročnosť jednotlivých tém.

Séria ideálne pokrýva potrebu medzipredmetových vzťahov a poukazuje aj na aktuálne problémy súčasného sveta ako sú ekológia, klimatické zmeny či rasizmus.

Členenie tém je prístupné a ľahko spracovateľné pre žiaka i pre učiteľa. Mapy, schémy a obrazové materiály sú informačne bohaté, učiteľovi poskytujú ideálne východisko pre prácu v rôznych fázach vyučovacej hodiny.

Umenie podnikať
Akcia k BAAGL aktovkám / batohom