Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Sebazdokonaľovanie

Autor: Robin Sharma
Vydavateľstvo: Eastone s.r.o.
Rok vydania: február, 2022
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 140,0x210,0x0,0 mm
ISBN: 978-80-8109-428-6
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 28.8.2024

Viac o knihe Manifest každodenného hrdinu (Robin Sharma)

Robin Sharma, legenda vodcovstva a priekopník osobného majstrovstva, už viac ako dvadsaťpäť rokov mentoruje miliardárov, podnikateľských gigantov, superhviezdy, profesionálnych športovcov a smotánku šoubiznisu prostredníctvom revolučnej metodiky, ktorá im pomáha dosahovať výnimočné výsledky.

V tejto prelomovej knihe teraz Robin Sharma sprístupňuje svoj transformačný systém každému, kto je pripravený získať neobmedzenú pozitivitu, monumentálnu produktivitu, hlbokú duchovnú slobodu a život zasvätený pomoci druhým. Čiastočne je to autobigrafia, pretkaná autorovými spomienkami na bohato prežitý život, ale je to tiež návod, ako fungovať na majstrovskej úrovni a príručka duchovnej slobody v dobe rýchlych premien, ktorá raz a navždy zmení váš život k lepšiemu.

Ukážka z knihy:

Manifest pre každodenného hrdinu v tebe

„Ak ste neobjavili nič, pre čo by ste aj zomreli,” povedal Martin Luther King, ml., „nie ste spôsobilí žiť."

Ja by som pokojne položil život v boji za myšlienku, že ste skvelí.

Dal by som ruku do ohňa za to, že tu máte robiť úžasné veci, zažiť majestátne udalosti a vedieť o tajomnom svete majstrovstva, v ktorom žili pokrokové duše, ktoré tu kráčali pred nami.

Ako občania Zeme ste boli povolaní k tomu, aby ste využili svoju základnú moc na to, aby ste robili úžasné veci, ohromujúce pokroky, a na to, aby ste pozdvihli životy vašich bratov a sestier, s ktorými sa spoločne staráte o planétu.

Verím, že toto všetko je pravda. Bez ohľadu na to, kam vás ruky prírody teraz umiestnili, vaša minulosť nemusí predpisovať vašu budúcnosť. Zo zajtrajška sa dá vždy urobiť niečo lepšie ako dnešok. Ste ľudia. A toto je niečo, čo sú ľudia schopní urobiť.

Áno, objavujeme sa tu v rôznych farbách, veľkostiach, pohlaviach, náboženstvách, národnostiach a spôsoboch bytia. Nelson Mandela, Harriet Tubman, Mahátmá Gándhí, Florence Nightingale a Oskar Schindler sú hrdinami najvyššieho rádu. Napriek tomu tí, ktorí vedú pokojnejšie životy, učia v školách alebo pracujú v reštauráciách, píšu svoju poéziu alebo rozbiehajú svoje startupy, vedú pekáreň alebo vzdelávajú svoje deti doma, tí, ktorí pomáhajú v komunitách, ako záchranári, hasiči a humanitárni pracovníci..., môžu byť tiež hodní toho, aby sa im hovorilo hrdinovia. Mnohé z týchto dobrých duší vykonávajú náročné poslanie so šľachetným odhodlaním robiť ho dobre. Pracujú s úsmevom na tvári. A láskavosťou v srdciach.

5,0 z 5 (1x)

Zuzana H. overený používateľ 23. január 2023
Všetky knihy od autora sú skvelé, ale táto sa mi páči najviac. Kompletný návod ako zmeniť život k lepšiemu vo všetkých oblastiach života.
Vila v Taliansku
Kruhy na vode

Manifest každodenného hrdinu (Robin Sharma)