Knihy beletria Beletria Krimi, detektívky

Prekliata nevesta

od Soňa Bulbeck z vydavateľstva NAŠE VOJSKO, s.r.o. november, 2022 SK jazyk

Autor: Soňa Bulbeck
Vydavateľstvo: NAŠE VOJSKO, s.r.o.
Rok vydania: november, 2022
EAN: 9788020613943
ISBN: 978-80-206-1394-3
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 125x190x33 mm
Žáner: Spoločenské romány
Dostupnosť: na sklade
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 8.7.2024

Viac o knihe Prekliata nevesta (Soňa Bulbeck)

V auguste roku 2020 svet ešte stále straší pandémia koronavírusu.

Napriek tomu sa aspoň trochu uvoľnili pravidlá a ľudia môžu cestovať, a tak aj do Piešťan priletí bývalý šéf saudskej tajnej služby Abdulrahman, aby tu absolvoval svoju pravidelnú kúpeľnú liečbu, ktorá mu pomáha zotaviť sa po náhlej mozgovej príhode. Nepriletí však sám... priletí s ním aj jeho neter Johara – aspoň tak je dotyčná predstavená verejnosti.

Kto je však v skutočnosti Johara a prečo ju sám saudský kráľ posiela ukryť sa na Slovensko? Koľko mŕtvych princov má na svedomí? Pribudnú k nim ďalší aj v Piešťanoch? Poradí si bývalá tajná agentka Lessley s opäť mimoriadne komplikovaným prípadom záhadných úmrtí?

Ukážka z knihy:

„Miláčik, kľudne si chodí ľahnúť, naozaj nečakaj na mňa. netuším, kedy prídem. Vieš, že môžu byť náhodné kontroly na hraniciach alebo všeličo iné sa môže stať...“ povedal Martin a zohol sa, aby pobozkal Lessley na ústa.

„Ockóóó...“ zavesila sa mu malá na krk. ako sa zohol nad posteľ. Lessley sedela pri dcérke, čítajúc jej rozprávku na dobrú noc.

„A čo mi donesieš?“ visela Mimi stále Martinovi na krku.

„Ty opica, ja nejdem nikam cestovať, idem iba do Viedne na letisko zobrať uja Abdulrahmana a ešte jednu tetu zo Saudskej Arábie, prídu sa k nám liečiť, vieš...“ vysvetľoval Martin a snažil sa zložiť dcérku naspäť do postele.

„Ale aj na letisku majú hračky...“ mudrovala malá, ktorá lietala prakticky od narodenia a akurát tento nepríjemný „korona“ rok musela ostať doma, čo sa jej teda vonkoncom nepáčilo.

4,0 z 5 (1x)

Lulu neoverený používateľ 17. september 2022
Tato knizka je cista fikcia,nic zo skutocneho zivota ale ako citanie je zaujimava

Prekliata nevesta (Soňa Bulbeck)Unesená (Soňa Bulbeck)