Drogéria Domácnosť WC WC misa

Rozmery: 16,3 cm x 3,9 cm x 17 cm
Značka: Domestos

Viac o produkte Domestos závesný blok do toaletnej misy Lime 3 ks

Rozvoňajte vašu toaletu dlhotrvajúcou sviežou vôňou limetky vďaka tuhému WC bloku značky Domestos, ktorá je tým pravým odborníkom na udržanie čistoty v domácnosti už niekoľko rokov. Domestos Power 5 Lime perfektne ochráni vašu toaletu pred vodným kameňom. Toaletná misa bude čistá s viditeľným leskom. Pri každom spláchnutí vytvorí WC blok Domestos Power 5 Lime bohatú penu s príjemnou vôňou. Jedno balenie obsahuje 3 kusy WC blokov o 55 gramoch.

Prečo zvoliť WC blok značky Domestos Power 5 Lime?

• Dlhotrvajúci príjemná vôňa limetky
  • Domestos Power 5 Lime kvalitne ochráni vašu toaletu pred vodným kameňom
  • Hygienická čistota toaletnej misy vďaka WC bloku Power 5 Lime
  • Viditeľný lesk bez šmúh

Zloženie:
30% a viac aniónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5% neiónové povrchovo aktívne látky, parfum, aromatické uhľovodíky, fosforečnany, limonene, linalool, citral.

Upozornenie:
Spôsobuje vážne poškodenie očí. Dráždi kožu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Používajte ochranné okuliare / tvárový štít. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM / lekára. Pri podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Karta bezpečnostných údajov 359,1 kB pdf 12.02.2022

Vila v Taliansku