Drogéria Domácnosť WC WC misa

Značka: Bref

Viac o produkte Bref DeLuxe Moonflower tuhý WC blok, 3 x 50g

Informácie o výrobku:

Aj vaša toaleta si zaslúži jedinečnú a sviežu vôňu Brefu DeLuxe! Bref DeLuxe je ako parfém pre vašu toaletu, ktorý uvoľňuje elegantné prémiové vône inšpirované jemnými parfémami a pritom vždy ponúka príznačnú čistotu Brefu. Jednoducho výrobok umiestnite do toaletnej misy a nasmerujte do prúdu vody.

• Bref DeLuxe Moonflower WC blok prevonia každú kúpeľňu prvotriednou vôňou až do posledného spláchnutia a zanechá toaletu vždy sviežu a čistú
  • Kvalita od značky Bref! Vďaka inšpirácii exkluzivnými jemnými vôňami premení Bref DeLuxe vašu kúpeľňu na skutočnú oázu oddychu.
  • Bref DeLuxe znamená jednoduchší spôsob, ako udržiavať toaletu čistú a sviežu pri a po každom spláchnutí!
  • Svojím diskrétnym designom sa dokonale hodí pod okraj toalety
Použitie:

Zaveste pod okraj WC misy.

Skladovanie:

Uchovávajte pri teplote +5°C až +40°C. Spotrebujte do 3 rokov od dátumu výroby.

Bezpečnostné varovanie:

Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
V prípade, že je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok výrobku.
Uchovávajte mimo dosahu detí.
Používajte ochranné rukavice/ochranné okuliare.
Pri zasiahnutí kože: Umyte veľkým množstvom vody.
Pri zasiahnutí očí: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. V prípade, že máte nasadené kontaktné šošovky, vyberte ich a pokračujte vo vyplachovaní. V prípade pretrvávajúceho podráždenia očí, vyhľadajte lekársku pomoc.

Zloženie:

>30% aniontové povrchově aktivní látky,5 - 15% neiontové povrchově aktivní látky,Parfémy (citral, limonene, linalool)

Svetlo v plameni
VIna, ktoru nesies