Drogéria Domácnosť WC WC misa

Rozmery: 14,5 cm x 4,1 cm x 22 cm
Značka: Bref

Viac o produkte Bref Perfume Switch Peach and Red Apple, tuhý WC blok, 3 x 50g

Už vás nebavia staré známe vône nudnej kúpeľne? Bref Perfume Switch poskytuje nový a jedinečný zmyslový zážitok umožňujúci zmenu vône s každým spláchnutím.

• Revolučná inovácia od značky Bref: Vďaka AquaScent Technology™ vám Perfume Switch ponúkne jedinečný zážitok v podobe dvoch meniacich sa vôní z jedného WC bloku
  • Prvá jemnějšia vôňa sa uvoľňuje zo suchého WC bloku, aby ste zažili príjemný zážitok pri vstupe do kúpeľne. Druhá vôňa je aktivovaná pri každom spláchnutí toalety. Po vysušení WC bloku sa opäť začne uvoľňovať pôvodná jemnejšia vôňa
  • Perfume Switch - vynikajúca kvalita a intenzita vône, ihneď od prvej inštalácie do toalety
  • Bref Perfume Switch predstavuje jednoduchší spôsob, ako udržať vašu toaletu čistú a sviežu pri a po každom spláchnutí!
  • Vďaka diskrétnemu designu sa dokonale hodí pod okraj toalety

Použitie:

Zaveste pod okraj WC misy

Skladovanie:
Uchovávajte pri teplote +5 °C až +40 °C. Spotrebujte do 2 rokov od dátumu výroby.

Zloženie:

>30% aniontové povrchovo aktívne látky, 5-15 % neiontové povrchovo aktívne látky, Ďalšie ingrediencie: parfémy (citral, limonene, citronellol, geraniol)

Bezpečnostné varovanie:

Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
V prípade, že je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok výrobku.
Uchovávajte mimo dosahu detí.
Používajte ochranné rukavice/ochranné okuliare.
Pri zasiahnutí kože: Umyte veľkým množstvom vody.
Pri zasiahnutí očí: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. V prípade, že máte nasadené kontaktné šošovky, vyberte ich a pokračujte vo vyplachovaní. V prípade pretrvávajúceho podráždenia očí, vyhľadajte lekársku pomoc.

Svetlo v plameni

Bref Perfume Switch Peach and Red Apple, tuhý WC blok, 3 x 50gEkologické zdanění a modelování jeho dopadů