Drogéria Kozmetika Telová kozmetika Sprchové gély a krémy

Rozmery: 7,7 cm x 4,6 cm x 22 cm
Značka: Adidas - mass market
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024

Viac o produkte Adidas Pure Game 3in1 pánsky sprchový gél na telo, tvár a vlasy 400ml

Adidas Pure Game 3in1 pánsky sprchový gél s pomarančovým extraktom dodá sviežu voňu a prebudí vaše zmysly. Dokonale čistí pokožku celého tela. Je určený predovšetkým pre mužov, ktorí aktívne športujú a užívajú si život naplno.

Chladivá vôňa poskytuje pocit sviežosti po každom sprchovaní. Vhodný pre telo, vlasy a tvár. Sprchový gél je obohatený o guakajové drevo. Intenzívna vôňa dreva uvoľní tvoje telo po každodennej námahe. Je určený pre každý typ pokožky. Sprchový gél bol vytvorení v spoluprácií s atlétmi.

Upozornenie: Zabráňte kontaktu s očami. V prípade ich zasiahnutia, oči vypláchnite veľkým množstvom vody. Ak podráždenie oči pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc

Spev siren

Adidas Pure Game 3in1 pánsky sprchový gél na telo, tvár a vlasy 400mlClassic and Modern FabricsZvířátka u nás doma