Drogéria Hygiena Mydlá Tekuté mydlá a dávkovače Tekuté mydlá

EAN: 8720181049361
Rozmery: 8 cm x 4,4 cm x 15,8 cm
Značka: Dove

Viac o produkte Dove tekuté mydlo s pumpičkou Care&Protect antibakteriálne 250 ml

Ručné umývanie s antibakteriálnou zložkou zanecháva ruky čisté a chránené pred vysušovaním.

Vyrobené s našim typickým ¼ hydratačným krémom pre jemné ruky.
Formula s antibakteriálnou zložkou na efektívne čistenie vašich rúk.

Všetci si momentálne umývame ruky trochu viac ako zvyčajne. Ak teda máte suché ruky z umývania mydlom, Dove Care & Protect Liquid Hand Wash s antibakteriálnou zložkou je to pravé pre vás. Hydratačné zloženie, ktoré kombinuje starostlivosť o pleť Dove s antibakteriálnymi vlastnosťami a klasickou starostlivosťou, ktorú milujete, účinne zmýva baktérie a chráni vašu pokožku pred vysušením.

Zloženie:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum, Lactic Acid, Laureth-4, PPG-6, Tetrasodium EDTA, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Dove tekuté mydlo s pumpičkou Care&Protect antibakteriálne 250 mlBC BIO Med + Q10 Ultramastný hĺbkovo vyživujúci pleťový krém 51 mlPivo u Chárona s Jožom UrbanomPokemon Adventures: Black 2 & White 2, 3