Drogéria Kozmetika Vlasová kozmetika Šampóny

Dostupnosť: na sklade
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 1.7.2024

Viac o produkte Syoss Full Hair 5 šampón 440 ml

Šampón pre jemné vlasy bez objemu. Zloženie s päťnásobným efektom s tigriou trávou aktívne stimuluje korienky, viditeľne zväčšuje objem, pôsobí proti lámavosti, poskytuje pocit hustejších a silných vlasov pre plný účes.

Vysoko účinná receptúra s aminokomplexom obsahujúcim aminokyseliny – stavebné kamene vlasových vlákien, ktoré pomáhajú udržiavať vlasy silné a zdravo vyzerajúce.

• 5-násobný EFEKT: Hustota, objem, sila, efekt proti lámaniu vlasov a stimulácia korienkov
  • POZORUHODNE plnší vzhľad vlasov
  • TIGRIA TRÁVA: Nové zloženie s ingredienciou inšpirovanou Áziou - tigriou trávou
  • PRÍRODNÉ INGREDIENCIE: 90% prírodných ingrediencií. Vegánske zloženie
  • VYSOKO VÝKONNÉ ZLOŽENIE s Amino komplexom, zmesou amino kyselín, ktoré spevňujú vlasy, a tým ich udržujú silné a zdravo vyzerajúce

POUŽITIE

Šampón aplikujte na mokré vlasy, krúživými pohybmi naneste a jemne napeňte. Venujte čas masáži vlasovej pokožky končekmi prstov, ktorá zaistí lepšiu mikrocirkuláciu. Bohatá pena odstráni z vlasov nečistoty. Po masáži šampón z vlasov dôkladne opláchnite. Pre najlepšie výsledky používajte v kombinácii so sérom SYOSS SALONPLEX.

Spev siren

Syoss Full Hair 5 šampón 440 mlDémon v lese (Komiksový príbeh so sveta gríš)