Drogéria Starostlivosť o auto

Osviežovač vzduchu California Scents – vôňa Balboa Bubblegum 42 g

Rozmery: 7 cm x 7 cm x 4 cm

Viac o produkte Osviežovač vzduchu California Scents – vôňa Balboa Bubblegum 42 g

Osviežovač California Scents Balboa Bubblegum vás nadchne príjemnou sladkou žuvačkovou vôňou. Je to najobľúbenejšia a najintenzívnejšia vôňa z rady California Scents a vydrží voňať dlho cez 60 dní. Luxusná, intenzívna a nádherná vôňa, ktorá Vám ukáže, čo to znamená mať naozaj prevoňaný interiér, či už v domácnosti, kancelárii alebo v aute. Má pevnú konzistenciu, nie je to ani želatína, ani gél. Práve vďaka tomu si môžete byť istý, že z nádobky nevytečie nič, čo by mohlo poleptať plasty vo Vašom vozidle, tak ako to býva u podobných výrobkov, ktoré obsahujú tekutiny s parfémom. Plechová dóza Car Scents obsahuje tri bloky lisovaného ľanu napusteného parfémom. Súčasťou plechovky je plastový vrchnáčik s uzáverom, ktorý umožňuje reguláciu intenzity vône. Ak doposiaľ nemáte skúsenosti s osviežovačmi California Scents, vôňu Balboa Bubblegum určite na začiatok odporúčame.

Vlastnosti:

• elegantná, exkluzívna vôňa
  • pevná konzistencia
  • regulácia intenzity vône
  • výdrž až 60 dní
  • výlučne organických vonných olejov

Použitie:

Plechovku umiestnite do interiéru vozidla na vhodné miesto - pod sedadlo, do držiaka nápojov, do bočnej priehradky.

Balenie: 1ks (42g)

Výhody dyslexie