Drogéria Kozmetika Pleťová kozmetika Pleťové krémy

Značka: Bione-mix variant
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024

Viac o produkte BC BIO Rakytník Rozjasňujúci pleťový krém 51 ml

Rozjasňujúci pleťový krém s rakytníkom, minimom emulgátorov, s vysokým obsahom antioxidantov - inozitolu a vitamínu E.

Pleťový krém chráni pred starnutím pokožky a pred vznikom vrások vplyvom voľných kyslíkových radikálov a vplyvom glykácie bielkovín, ktorú významne obmedzuje karnozín. Prítomný panthenol a glycerín zadržiavajú vodu v pokožke, alantoín zvláčňuje. Extrakt plodov rakytníka rešetliakového obsahuje minerály, vitamíny, karotenoidy, katechíny, aminokyseliny, fytosteroly a iné.

Použitá konzervačná látka sa po aplikácii po chvíli úplne odparí.

Prípravok je vyrobený v BIO fomulácii bez SLS, SLES, neobsahuje ropné produkty, parabény, ethoxyláty ani silikóny, je použitá hypoalergénna parfumácia. Prípravok je šetrný k vám i prírode.

Použitie:

Pravidelne ráno alebo večer nanášajte krém v tenkej vrstve na pleť, krk, dekolt a pod. Je vhodný ako výživný a ochranný podklad pod make-up, tiene a púder. Krém je výnimočne jemný, nedráždivý, ľahko roztierateľný.

Zloženie:

AQUA,ETHYLHEXYL STEARATE, HYDROGENATED COCONUT OIL, CETYL ALCOHOL, GLYCERIN,GLYCERYL STEARATE SE, STEARIC ACID, CAPRYLOYL GLYCINE, INOSITOL, BUTYROSPERMUMPARKII BUTTER, CARNOSINE, HIPPOPHAE RHAMNOIDES FRUIT EXTRACT, PANTHENOL,ALLANTOIN, TOCOPHEROL, XANTHAN, ACRYLATES/VINYL ISODECANOATE CROSSPOLYMER,PARFUM, PHENOXYETHANOL, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM CARBOMER, SORBITAN CAPRYLATE

Výhody dyslexie