Drogéria Domácnosť Bazénová chémia

Dostupnosť: na sklade
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 1.7.2024

Viac o produkte SAVO Chlórové tablety MINI 0,9kg

SAVO Chlórové tablety Mini 0,9kg predstavuje profesionálne riešenie, ktoré slúži ako priebežná dezinfekcia a údržba vody v bazéne. Prípravok eliminuje rast rias a mikroorganizmov vo vode. Vďaka pozvoľnému rozpúšťaniu tabliet sa postupne uvoľňujú účinné látky, za pomoci ktorých je voda mikrobiologicky kontrolovaná. Prípravok je určený pre celosezónne použitie vo vonkajších i vnútorných bazénoch, v sladkej i slanej vode. Za pomoci SAVA udržíte svoj bazén čistý a bez nežiaducich mikroorganizmov.

Hlavné výhody:

• Priebežná dezinfekcia a údržba vody v bazéne

• Eliminácia rastu rias

• Zaistené vločkovanie nečistôt

• Mikrobiologická kontrola

• Celosezónne použitie vo vonkajších a vnútorných bazénoch

Dávkovanie:

Odporúča sa pridávať každých 6 – 8 dní 1 – 2 tablety na 2 – 3 m3 vody v závislosti od teploty vody a obsahu aktívneho chlóru. Tablety pomáhajú udržiavať stabilnú hladinu voľného chlóru pri vyhovujúcej kvalite vody, rozpúšťajú sa postupne a zároveň sa voľný chlór odbúrava. Potreba chlóru pre zaistenie optimálneho množstva aktívneho chlóru vo vode sa bude meniť v závislosti od teploty vzduchu a vody, počtu kúpajúcich, frekvencie a intenzity dažďov a búrok.

NIKDY NEVHADZUJTE PRÍPRAVOK PRIAMO DO BAZÉNA! Používajte ochranné rukavice a okuliare, prípravok dávkujte vždy do pripravenej vody a nie naopak. Nikdy nemiešajte s inými prípravkami. Skladujte vždy v uzavretej nádobe na suchom a pred priamym slnečným svetlom chránenom mieste pri teplotách 5 - 25°C a mimo dosahu detí.

Výhody dyslexie

SAVO Chlórové tablety MINI 0,9kgMatematika 1 Příručka učiteleHG tekutý čistič odpadov 1 L