Drogéria Domácnosť WC WC misa

Značka: Domestos

Viac o produkte Domestos 3 in 1 Power Citrus, tuhý WC blok náhradná náplň, 40 g

Popis produktu:

Domestos tuhé WC bloky 3 v 1 sú zložené z troch špeciálnych vrstiev a kombinujú tak tri účinky:

• Likvidujú prostredie pre množenie baktérií.
  • Bránia tvorbe vodného kameňa.
  • Vďaka obsahu parfumovaného gélového prúžku zanechávajú dlhotrvajúcu sviežu vôňu po každom spláchnutí.

Domestos tuhé WC bloky prinášajú intenzívnejšiu vôňu, výraznejšie napenenie a kompletnú hygienickú čistotu po každom spláchnutí.

Návod na použitie:

Stlačením otvorte nádobku, zvyšný materiál vyhoďte do odpadkového koša a doplňte náhradnú náplň. Stlačením nádobku opäť zavrite. Zaveste na okraj WC misy na miesto dostatočne obmývané vodou. Po manipulácii s výrobkom si umyte ruky.

Zloženie:
> 30 % aniónové povrchovo aktívne látky, 5-15 % parfum, < 5 % fosfáty, Aromatické uhľovodíky, Limonene, Butylphenyl methylpropional, Citral, Alpha isomethyl ionone, Benzyl alcohol, Linalool, Geraniol, Hexyl cinnamal, Citronellol.
Vyrobené v EU. Skladujte pri izbovej teplote.

Bezpečnostné upozornenie:

NEBEZPEČENSTVO. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Dráždi kožu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Obsahuje hexyl-2-hydroxybenzoát, limonén, dimetylcyklohex-3-én-1-karbaldehyd, 2-(4-terc-butylbenzyl)propanál. Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare/ochranu tváre. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia.

Vila v Taliansku

Domestos 3 in 1 Power Citrus, tuhý WC blok náhradná náplň, 40 g