Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Sebazdokonaľovanie

Bohaté dítě chytré dítě

od Robert T. Kiyosaki; Sharon L. Lechter z vydavateľstva Robert Němec-Pragma nakladat. 2003 CS jazyk

Bohaté dítě chytré dítě

Autor: Robert T. Kiyosaki; Sharon L. Lechter
Vydavateľstvo: Robert Němec-Pragma nakladat.
Rok vydania: 2003
Rok poslednej dotlače: marec, 2012
EAN: 9788072059492
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 151x215x28 mm
Žáner: učebnice, školská a pedagogická literatúra

Viac o knihe Bohaté dítě chytré dítě (Robert T. Kiyosaki; Sharon L. Lechter)

Tuto knihu jsem napsal pro rodiče, kteří oceňují vzdělání, kteří chtějí připravit svým dětem dobrý start do života a kteří chtějí hrát aktivní roli při výchově svých dětí. V informačním věku je dobré vzdělání důležitější než kdykoli v minulosti. Ale náš současný školský systém možná neposkytuje vašim dětem všechny informace, které potřebují. Cílem této knihy je poskytnout vám a vašim dětem tytéž praktické a inspirující vědomosti, jaké dal Robertu Kiyosakimu jeho bohatý táta. Tato kniha vám ukáže, jak probudit lásku dítěte k učení stejnými metodami, jichž užíval Robertův chytrý táta, aby Robertovi pomohl zůstat ve škole navzdory jeho špatnému prospěchu a nechuti pokračovat ve studiu. Tato kniha vám otevře dveře, o jejichž existenci jste nikdy nevěděli, a umožní vám předat dětem znalosti, jež budou užívat až do konce svého života.

Výhody dyslexie

Bohaté dítě chytré dítě (Robert T. Kiyosaki; Sharon L. Lechter)Bohatý otec Chudobný otec (Robert T. Kiyosaki; Sharon L. Lechter)Ako podnikať úspešne (Robert T. Kiyosaki; Sharon L. Lechter)