Drogéria Hygiena Liečivé a masážne prípravky, náplaste

Značka: Bione-Canabis
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024

Viac o produkte Bione kostival 300ml Cannabis

Bylinný balzam na boľavé kĺby a unavené svaly s extraktom z konope a kostihoju lekárskeho v malom, praktickom 100 ml balení
Ľahký bylinný emulgel – balzam na unavené telo s „konskou silou" pagaštanu konského a kostihoju lekárskeho. Balzam s univerzálnym použitím pre všetky typy pokožky, pre celú rodinu. Obsahuje nielen konopný olej, ale aj extrakt z celej rastliny. Tým dodáva prípravku unikátnosť a spotrebiteľovi maximum cenných látok z tejto výnimočnej rastliny. Balzam vykazuje protizápalové, antibakteriálne, protialergické a regeneračné vlastnosti. Pozitívne pôsobí na rôzne dermatitídy, u atopického ekzému, lupeňov, akné, oparov. Má upokojujúce a zvlhčujúce účinky, chráni pokožku pred vysušením a praskaním.

Ľahký bylinný emulgel – balzam na unavené telo s „konskou silou“ pagaštanu konského. Balzam s univerzálnym použitím pre všetky typy pokožky, pre celú rodinu. Obsahuje nielen konopný olej, ale aj extrakt z celej rastliny. Tým dodáva prípravku unikátnosť a spotrebiteľovi maximum cenných látok z tejto výnimočnej rastliny. Vedľa nenasýtených mastných kyselín, fytosterolov, fosfolipidov dodáva aj radu antioxidantov, biominerálov, vitamínov, karotenoidov a chlorofylov. Bylinný balzam na boľavé kĺby a unavené svaly s extraktom z konope a kostihoju lekárskeho.

Úžitkovými vlastnosťami je Konský bylinný balzam Cannabis šetrný k telu ale aj k prírode. Je jemný a príjemný pri použití. Garantujeme, že si ho určite obľúbite.

Extrakt pagaštanu, kostihoj, mentol, gáfor, eukalyptus a ďalšie zložky pôsobia relaxačne a blahodárne na pohybový aparát tela. Ďalej balzam obsahuje hydratačný glycerín, rastlinné bambucké maslo, pantenol, alantoín a vitamín E. Všetky tieto substancie sa podieľajú na ochrane, regenerácie pokožky a na podpore kožných biochemických procesov.

Prípravok je vyrobený v BIO fomulácii bez SLS, SLES, neobsahuje ropné produkty, parabény, ethoxyláty ani silikóny, je použitá hypoalergénna parfumácia. Výrobok ďalej obsahuje extrakt rastliny Cannabis a protimikrobiálny čajovníkový olej Tea tree. Šetrný k Vám i prírode! Žiadny iný výrobok nemá zloženie ako Bio BIONE Konský bylinný balzam Cannabis s kostihojom.

Spôsob použitia:
Balzam nanášajte na pokožku na postihnuté miesto a 5-15 minút miesto intenzívne premasírujte, eventuálne prikryte kúskom strečovej fólie a balzam ponechajte v pokoji účinkovať po celú noc.

Zloženie:

AQUA,GLYCERIN, METHYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL STEARATE, MENTHOL, CAMPHOR,BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, AESCULUS HIPPOCASTANUM EXTRACT, EUCALYPTUS LEAFEXTRACT, PANTHENOL, ALLANTOIN, TOCOPHEROL, XANTHAM GUM, SODIUM HYDROXIDE,SODIUM HYALURONATE, CARBOMER, ACRYLATES/VINYL ISODECANOATE CROSSPOLYMER,SYMPHYTUM OFFICINALE, ROOT EXTRACT, PARFUM, PHENOXYETHANOL, DIMETHYLSULPHONE,ROSMARINUS OFFICINALIS EXTRACT, BOSWELLIA SERRATA EXTRACT, CANNABIS SATIVA SEEDOIL, ALCOHOL DENAT, CANNABIS SATIVA LEAF EXTRACT.

Bione kostival 300ml CannabisZEWA Everyday box - hygienické papierové vreckovky 100ksZubná pasta biela perla White fresh moringa 75mlElmex Sensitive Whitening Duopack - Zubná pasta 2 x 75 ml