Učebnice, slovníky Vysoké školy Príprava na prijímacie skúšky na VŠ

Základy společenských věd

od František Reitter; Tomáš Horký; Jiří Horák z vydavateľstva Scholastik s.r.o. február, 2022 CS jazyk

Základy společenských věd

Autor: František Reitter; Tomáš Horký; Jiří Horák
Vydavateľstvo: Scholastik s.r.o.
Rok vydania: február, 2022
ISBN: 978-80-907382-7-0
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 212,0x297,0x0,0 mm
Edícia: Přijímací zkoušky na vysoké školy
Žáner: Jazyky, vzdelanie
Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 11.7.2024

Viac o knihe Základy společenských věd (František Reitter; Tomáš Horký; Jiří Horák)

Učebnice tě připraví na Scio testy ze ZSV! Získáš k ní navíc videokurz Základů společenských věd. Pro zpřístupnění nahraj doklad o koupi učebnice nebo fotku účtenky na https://oscio.cz/ucet/. V pěti hodinách tě videokurz naučí základní teorii a pojmy všech kapitol (Člověk a společnost, Stát a právo a Hospodářství a svět).

V první části učebnice se seznámíš s tím, co Scio testy jsou, jak probíhají, a naplánuješ si přípravu tak, aby dopadla úspěšně. Další část se věnuje jednotlivým oddílům testu ze ZSV. Ty jsou dále děleny do kapitol. Každá z nich obsahuje úvod, přehled základních pojmů, které je třeba znát, další doporučenou literaturu a úlohy k procvičení. Poslední část učebnice je tvořena cvičným testem. Ten strukturou i počtem úloh odpovídá testu, který tě čeká u přijímacích zkoušek.

Nejedná se o oficiální učebnici ani kurz společnosti Scio s. r. o. Aktualizace učebnice zveřejňujeme na https://oscio.cz/aktualizace/. Hodně štěstí u přijímaček!

Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Základy společenských věd (František Reitter; Tomáš Horký; Jiří Horák)30 másodperc gazdaságtan (František Reitter; Tomáš Horký; Jiří Horák)