Knihy beletria Odborná literatúra

Utváření české národní identity do 19. století

od Marie Čechová, David Franta, Martina Spěváčková z vydavateľstva Západočeská univerzita v Plzni 2022 CS jazyk

Utváření české národní identity do 19. století

Autor: Marie Čechová, David Franta, Martina Spěváčková
Vydavateľstvo: Západočeská univerzita v Plzni
Rok vydania: 2022
Typ tovaru: brožovaná
Jazyk: CZ Český jazyk
Rozmery: 140x210 mm
Žáner: Učebnice, monografie, slovníky

Viac o knihe Utváření české národní identity do 19. století (Marie Čechová, David Franta, Martina Spěváčková)

Kolektivní odborná monografie tematizuje proces národního uvědomění v literární komunikaci a ve školním prostředí od nejstarších dob po konec 19. století s přesahem do 20. století.

Historické skutečnosti kolem utváření českého národa při literární komunikaci a vzdělávacím procesu rozkrývá a interpretuje 15 autorů, kteří tak tematicky navazují na oblast odborného zájmu profesora Viktora Viktory.

Výhody dyslexie
Spev siren

Utváření české národní identity do 19. století (Marie Čechová, David Franta, Martina Spěváčková)Veškerá poezie (Marie Čechová, David Franta, Martina Spěváčková)