Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Občianske právo

od Kolektív autorov z vydavateľstva Poradca január, 2022 SK jazyk

od Kolektív autorov z vydavateľstva Poradca január, 2022 SK jazyk

Autor: Kolektív autorov
Vydavateľstvo: Poradca
Rok vydania: január, 2022
EAN: 9788081622076
Typ tovaru: brožovaná
Rozmery: 148x210 mm
Žáner: Občianske právo ostatné
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024

Viac o knihe Zákony II časť B 2022 - Občianske právo, notári, advokáti, prokurátoria súkromná bezpečnosť (Kolektív autorov)

Každý rok k právnemu stavu 1. 1. vydávame ZÁKONY - úplné znenie zákonov a súvisiacich právnych predpisov, kde sú zmeny zvýraznené tučným písmom. Publikácia Zákony II časť B obsahuje najdôležitejšie právne predpisy z oblasti občianskeho práva, právne predpisy pre notárov, advokátov, prokurátorov a pracovníkov súkromnej bezpečnosti.

Publikácia je tematicky rozdelená do piatich kapitol. Určená je nielen právnikom, advokátom, prokurátorom, ale aj študentom vysokých škôla všetkým, ktorých sa občianske právo týka.

Zákony II časť B 2022 - Občianske právo, notári, advokáti, prokurátoria súkromná bezpečnosť (Kolektív autorov)Mapa andělských znamení (Kolektív autorov)