Knihy beletria Rodina, zdravie a medicína Zdravý spôsob života

Ako ihneď zmeniť náladu

od Olivia Remes z vydavateľstva Eastone s.r.o. január, 2022 SK jazyk

• Ako ihneď zmeniť náladu (Olivia Remes)

Ako ihneď zmeniť náladu

od Olivia Remes z vydavateľstva Eastone s.r.o. január, 2022 SK jazyk

Autor: Olivia Remes
Vydavateľstvo: Eastone s.r.o.
Rok vydania: január, 2022
Rok poslednej dotlače: apríl, 2022
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 145,0x207,0x0,0 mm
ISBN: 978-80-8109-427-9
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024

Viac o knihe Ako ihneď zmeniť náladu (Olivia Remes)

50 účinných riešení na okamžité zastavenie úzkosti, paniky, stresu a ďalších neželaných duševných stavov.

Výskumníčka Cambridgeskej univerzity v oblasti duševného zdravia, Dr. Olivia Remes, strávila posledných desať rokov odhaľovaním tajomstva, ako odbúrať úzkosť, stres a paniku. V tejto stručnej knižke, ktorá ide priamo na koreň veci, ponúka 50 jednoduchých, na vede založených riešení na boj s duševnými stavmi, ktoré nám znepríjemňujú život. Tieto často prekvapivé tipy a triky zamerané na všetko od preťaženia cez nerozhodnosť a nedostatok motivácie až po úzkosť a ťaživé myšlienky vám poskytnú okamžitú úľavu a v dlhodobom horizonte vám pomôžu urobiť prvé kroky pri odstraňovaní ich príčin. Kniha je navrhnutá tak, aby ste do nej mohli nazrieť vo chvíľach, keď to najviac potrebujete a nájsť rýchly návod, ktorý vám pomôže získať späť kontrolu. Už žiadne odkladanie riešenia problémov, vyhýbanie sa nepríjemným situáciám, či sebaobviňovanie – táto kniha vám dodá silu, aby ste boli skutočne pokojní, sebavedomí a odolní voči nepriazniam života.

Ukážka z knihy:

Táto kapitola vám ukáže, ako robiť rozhodnutia - ako sa stať rozhodnejším človekom. Či už sa neviete rozhodnúť, ktoré zamestnanie je pre vás to pravé, kam sa presťahovať, alebo aké topánky si kúpiť, tu objavíte stratégie na to, aby ste sa dokázali rozhodovať sebavedome. Tiež vám pomôže rozhodovať sa ľahšie, lebo sa zbavíte strachu, ktorý vám bráni v napredovaní.

Ak vám rozhodovanie trvá pridlho, ak ste sa doteraz spoliehali na ostatných, aby vám dodali istotu a rozhodovali za vás, potom táto kapitola vám ukáže, ako to zmeniť. Je to o tom, ako prevziať kontrolu nad svojím životom a žiť cieľavedome.

5,0 z 5 (1x)

Katarína Sládečková overený používateľ 29. máj 2022
Veľmi dobrá kniha. Čítanie je ľahko porozumiteľné a techník je tu naozaj veľmi veľa. Hodnotím ju 5 hviezdičkami. Aj práve z toho dôvodu som na ňu napísala celý jeden článok: https://lifi.sk/ako-ihned-zmenit-naladu/
Oflajner