Školské potreby Školské tašky Školské aktovky

Školská aktovka Baagl Ergo Kôň

z vydavateľstva PRESCO GROUP, a.s.

• Školská aktovka Baagl Ergo Kôň

Školská aktovka Baagl Ergo Kôň

z vydavateľstva PRESCO GROUP, a.s.

Výrobca: PRESCO GROUP, a.s.
Rozmery: 27x39x17 cm
Farba: Fialová
Materiál: 100% Polyester
Nosnosť: 6 kg
Dostupnosť: na sklade
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 27.8.2024

Viac o produkte Školská aktovka Baagl Ergo Kôň

Dievčenská fialová aktovka ERGO s motívom koňa je vhodná od 1. triedy ZŠ. Unikátne magnetické zapínanie Fidlock uľahčí prváčikom manipuláciu. Školská aktovka ERGO je ideálnou voľbou pre prváčikov a deti od prvej triedy ZŠ. Je vybavená vystuženým telom pre zaistenie ochrany vecí vo vnútri. Vďaka posuvnému chrbtovému systému ERGO ADJUSTABLE SYSTEM je možné aktovku ľahko nastaviť do optimálnej polohy vzhľadom k výške dieťaťa. Ergonomicky tvarovaný chrbát a plne nastaviteľné ramenné, prsné a bočné kompresné popruhy umožňujú ideálne prispôsobenie aktovky postave.

Kvalitné magnetické zapínanie Fidlock zaisťuje pohodlné otvorenie a automatické uzavretie aktovky bez nutnosti manuálneho zapínania. Vnútri aktovky nájdete priehľadné vrecko s rozvrhom a vnútorný organizér , ktorý pomáha rovnomerne rozložiť hmotnosť v aktovke. Aktovka tiež obsahuje izolované predné vrecko a dve bočné vrecká na vhodné uloženie fľaše na pitie.

Vďaka ľahkej vystuženej konštrukcii a pevnému dnu si aktovka udržuje stabilný tvar. Navyše má veľmi nízku hmotnosť , menej ako 1 200 g, a ponúka objem 19 la nosnosť až 6 kg. Telo aktovky je vyrobené z pevného vodeodolného materiálu , ktorý zaisťuje odolnosť voči vonkajším vplyvom. Reflexné prvky na aktovke zaručujú bezpečnosť dieťaťa aj pri šerom svetle. Aktovky z radu ERGO boli dôkladne testované a certifikované v akreditovanom skúšobnom laboratóriu , čo potvrdzuje ich kvalitu a bezpečnosť.

Popis produktu:

• Školská aktovka ERGO s vystuženým telom, vhodná od 1. triedy ZŠ

• Posuvný chrbtový systém ERGO ADJUSTABLE SYSTEM umožňuje nastavenie optimálnej polohy vzhľadom na výšku dieťaťa

• Ergonomicky tvarovaný chrbát, plne nastaviteľné ramenné, prsné a bočné kompresné popruhy pre optimálne prispôsobenie postave

• Kvalitné magnetické zapínanie Fidlock na otvorenie aktovky postačí iba otočenie pracky a uzavretie aktovky prebieha vďaka magnetickému systému automaticky, bez nutnosti manuálneho zapínania

• Na klope aktovky nájdete praktický elastický úchyt na peračník, ktorý vždy zaistí rýchly prístup k písacím potrebám

• Vnútri aktovky je priehľadné vrecko s rozvrhom a vnútorný organizér umožňujúci rovnomerné rozloženie hmotnosti

• Izolované predné vrecko a dve symetrické vrecká na bokoch aktovky, ktoré sú vhodné pre jedno z našich fliaš na pitie

• Ľahká vystužená konštrukcia a pevné dno drží stabilný tvar aktovky.

• Veľmi nízka hmotnosť aktovkám, menej ako 1 200 g

• Objem aktovky je 19 l, nosnosť 6 kg

• Telo aktovky je vyrobené z pevného vodeodolného materiálu

• Rad reflexných prvkov zaistí bezpečnosť dieťaťa