Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Big English Plus Big English Plus Level 4

Big English Plus Level 4 Class Audio CDs

od Mario Herrera, Christopher Sol Cruz z vydavateľstva Longman 2015 EN jazyk

Big English Plus Level 4 Class Audio CDs

od Mario Herrera, Christopher Sol Cruz z vydavateľstva Longman 2015 EN jazyk

Autor: Mario Herrera, Christopher Sol Cruz
Vydavateľstvo: Longman
Rok vydania: 2015
Jazyk: britská angličtina
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Učiteľská sada: Pearson
Tovar posielame do 1 až 3 týždňov
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 23.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 1,78 bodov

Viac o produkte Big English Plus Level 4 Class Audio CDs (Mario Herrera, Christopher Sol Cruz)

Kurz anglického jazyka Big English Plus zapája študentov bohatým a rôznorodým obsahom, podporuje pokrok prostredníctvom priebežného hodnotenia a pomáha rozvíjať nezávislé učenie a kritické myslenie pomocou náročných aktivít.

Big English Plus využíva osvedčený metodický prístup a funkcie kurzu Big English a rozširuje ich o 25 % dodatočných materiálov na čítanie, gramatiku a prípravu na skúšky.

Big English Plus sa zameriava na potreby škôl s intenzívnou výučbou s ašpiráciou na viac učebných materiálov na upevnenie základných zručností a prípravu študentov na skúšky.

Big English Plus má všetko, čo učitelia potrebujú na poskytovanie skvelých hodín a dosahovanie vysokých výsledkov: bohatý obsah a dizajn náročný na fotografie, zameranie na skutočný svet, integrované hodnotenie a online nástroj na precvičovanie a diagnostiku.

Medzinárodne uznávaní autori Mario Herrera a Christopher Sol Cruz majú viac ako 30-ročné skúsenosti v oblasti ELT a prinášajú osvedčené odborné znalosti.

Spoločne vyvinuli obsah najvyššej kvality pre kurz britskej angličtiny Big English Plus, ktorý má inšpirovať a motivovať žiakov základných škôl učiť sa angličtinu. Prispôsobte si testy a hodnotenia pre každého študenta a rýchlo a jednoducho skontrolujte jeho pokrok.

Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Big English Plus Level 4 Class Audio CDs (Mario Herrera, Christopher Sol Cruz)Matrix Introducion Student's Book (Mario Herrera, Christopher Sol Cruz)