Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Cambridge English Cambridge English Key for Schools Result

Cambridge B2 First 4Student´s Book with Answers & Audio Download

od Cambridge University Press z vydavateľstva Cambridge University Press 2020 EN jazyk

Cambridge B2 First 4Student´s Book with Answers & Audio Download

Autor: Cambridge University Press
Vydavateľstvo: Cambridge University Press
Rok vydania: 2020
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: Cambridge English
Rozmery: 189x246x11 mm
Žáner: Angličtina ( tituly v Anglickom jazyku)
Tovar posielame do 2-4 týždňov
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 2.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 1,50 bodov

Viac o knihe Cambridge B2 First 4Student´s Book with Answers & Audio Download (Cambridge University Press)

Štyri autentické skúšobné dokumenty Cambridge English Language Assessment pre skúšku B2 First.

Vo vnútri B2 Najprv nájdete štyri kompletné skúšobné papiere z Cambridge Assessment English. Buďte si istý v deň skúšky tým, že si prejdete každú časť skúšky a systém bodovania, aby ste sa mohli zoznámiť s formátom a precvičiť si techniku skúšky.

Kniha obsahuje prepisy, vzorové odpovede na písanie, skriptá na test Speaking a vzorové hárky s odpoveďami. Stiahnite si zvuk pre testy počúvania, napríklad testovacie video hovoreného slova a klávesy odpovedí s dodatočnými vysvetleniami (pokyny na vnútornej prednej obálke), alebo získajte prístup k svojmu zvuku a videu priamo prostredníctvom QR kódov v knihe.

Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy