Knihy beletria Astrológia, ezoterika a mystika Okultné vedy a mágia

ISBN: 978-80-7651-087-6
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 145x206x26 mm
Podtitul: Jak zlepšit své čarodějnické dovednosti
Žáner: Mystika a okultné vedy
Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 17.7.2024

Viac o knihe Čarovnání pro pokročilé (Michael Furie)

„Všezahrnující, ucelený, ale snadno stravitelný přehled čarodějnické teorie a praktik včetně řady užitečných receptů a rituálů.“— Raymond Buckland, autor knihy Buckland’s Complete Book of WitchcraftMáte-li čarodějnické začátky již za sebou, tato kniha vám pomůže posunout vaše magické praktiky na vyšší úroveň. Je rozdělena do tří částí: první se zabývá teorií čarodějnictví, druhá čarodějnickými praktikami a ve třetí najdete přísady a receptury olejů a kadidel.

Teoretická část se zabývá celou řadou témat, mezi něž patří smysl a poslání magie, sebepoznání, různé formy manifestačních praktik, meditace, změněné stavy vědomí a možnosti spojení s přírodním světem. Najdete zde výklad hermetických zákonů, informace o planetách a hvězdách, o tom, jak hmota, energie a myšlení interagují v rámci vesmíru a jak lze tyto znalosti využít v čarodějnické praxi.Praktická část zahrnuje konkrétní techniky a kouzla ochranné a obranné magie, léčebné a posilující techniky, rozvoj mimosmyslových schopností, věštění a samozřejmě kouzla přitahující lásku a peníze. Přiblíží vám i méně používané postupy, například vysílání éterických úponků, vytváření „nočního služebníka“ či magii počasí, která je často považována za tabu.

Půvab všech těchto poznatků spočívá v tom, že jakmile si je vezmete k srdci, stane se i to nejjednodušší kouzlo pokročilejší technikou, neboť váš přistup k čarodějnické magii se prohloubí a vaše práce bude komplexnější a bohatší.Michael Furie je autorem několika knih, mezi něž patří i bestsellery Spellcasting for Beginners a Supermarket Magic. Pochází ze severní Kalifornie a čarodějnictví a kultu wicca se věnuje více než dvacet let. Praktikuje podle irské tradice a je knězem bohyně Cailleach.

Spev siren

Čarovnání pro pokročilé (Michael Furie)