Knihy beletria Astrológia, ezoterika a mystika Okultné vedy a mágia

Účinné rituály pre Vaše každodenné túžby od Jasnovidky Gerty

od Gerta Gavrieli - Jasnovidka Gerta z vydavateľstva Michael Gavrieli Studio s.r.o. 2021

Účinné rituály pre Vaše každodenné túžby od Jasnovidky Gerty

Autor: Gerta Gavrieli - Jasnovidka Gerta
Vydavateľstvo: Michael Gavrieli Studio s.r.o.
Rok vydania: 2021
ISBN: 978-80-974114-0-4
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 148x205x5 mm
Žáner: Ezoterika, duchovné náuky
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
17,- €*

Viac o knihe Účinné rituály pre Vaše každodenné túžby od Jasnovidky Gerty (Gerta Gavrieli - Jasnovidka Gerta)

Najvyhľadávanejšia jasnovidka na Slovenku prináša dlhodobo očakávanú knihu rituálov na každý deň, aby si každý človek mohol doma urobiť svoj vysneni rituál na pritiahnutie lásky, zdravia, financií alebo akéhokoľvek priania, ktoré v živote má. Tieto rituály sú dlhodobo vyskušané 20 ročnou praxou jasnovidky Gerty, ktorá je jednička vo svojom obore nie len na Slovensku ale aj v zahraničí. Pokiaľ by ste si aj Vy radi vyskúšali rituál doma samy máte jedinečnú príležitosť si to skúsiť, aj na základe odporučených produktov, ktoré na to budete potrebovať. Ceny rituálov a mágii sa u nej pohybujú od 150 € vyššie a Vy si ho môžete dopriať za cenu jedného mini rituálu 25 € alebo ho môžete dopriať ako darček pre niekoho blízkeho a nechať univerzum naplniť Vaše priania. Kniha je jednoducho napísaná a bez akýchkoľvek zbytočných textov Vás rovno navedie ako na to.

5,0 z 5 (1x)

Anna Ž. overený používateľ 10. máj 2023