Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Let's Go 5th Edition Let's Go Level 3

Let's Go Level 3 Teacher Cards

z vydavateľstva Oxford University Press 2018 EN jazyk

Let's Go Level 3 Teacher Cards

z vydavateľstva Oxford University Press 2018 EN jazyk

Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2018
EAN: 9780194049580
ISBN: 978-0-19-404958-0
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Tovar posielame do 1 až 3 týždňov
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 23.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 2,97 bodov

Viac o produkte Let's Go Level 3 Teacher Cards

Oživte svoje hodiny angličtiny s dôveryhodnou metodikou Let's Go. Let's Go piata edícia je plná zábavných a spoločných aktivít, vďaka ktorým budú študenti hovoriť v angličtine od samého začiatku.

Inšpirujte študentov, aby si učenie v angličtine užívali pomocou dôveryhodnej metodiky a ľahko použiteľných vyučovacích nástrojov. Let's Go 5th Edition poskytuje živé, motivujúce aktivity a ponúka študentom množstvo príležitostí precvičiť si používanie jazyka, ktorý sa naučili.

Kľúčové vlastnosti kurzu:

• NOVÉ pútavé animované videá oživia hodiny a motivujú študentov, aby hovorili po anglicky.
  • NOVÁ dvojúrovňová séria Let's Begin poskytuje dokonalý základ pre učenie sa anglického jazyka s úlohami podľa abecedy a aktivitami s písmenami a zvukmi.
  • NOVÁ podpora pre učiteľov (Teacher's Resource Center) vám umožňujú vyťažiť maximum z vašich tried pomocou ľahko prístupnej knižnice učebných zdrojov.
  • Hry, piesne a spevy v každej lekcii ponúkajú zábavu a možnosti spolupráce pre študentov, aby si precvičili používanie jazyka, ktorý sa naučili.
  • NOVÁ webová stránka pre študentov poskytuje online interaktívne hry, ktoré zachovajú záujem študentov a spríjemnia im učenie.

Výhody dyslexie
Spev siren

Let's Go Level 3 Teacher CardsHistória a vznik planéty Zem - hravá škola (skladacia mapa)