Knihy beletria Pre deti a mládež Voľný čas

Žáner: Deti a mládež
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
35,- €*

Viac o knihe Každý krok je môj príbeh (Veronika Šurinová)

Rastúci pamätníček je ako čarovné miesto, v ktorom sa zastavil čas. Spomienky na detstvo v ňom ostanú zachované po celý život. A viete, čo je na tom najlepšie? Hlavnými hrdinami tejto knihy budú vaše deti. Môže sa váš drobec stať hrdinom alebo hrdinkou vlastnej rozprávkovej knižky? Môže. Tvorte spoločne príbeh detstva vášho drobca s jedinečným rastúcim pamätníčkom, ktorý vás bude sprevádzať od prvých kopančekov v brušku, cez školské šibalstvá, až po maturitný ples.Táto neobyčajná kniha so štipkou pojašeného humoru opäť ožíva v novom vydaní s rozšíreným obsahom a nádhernými ilustrácií od Marcela Králika, ktoré žiaria farbami a hravosťou. Vtiahnu dieťa do svojej vlastnej rozprávkovej knižky.Rastúci pamätníček som vymyslela tak, aby zabavil dospelých a zároveň aj deti v každom veku. Ako jediný spomedzi pamätníčkov, ktoré zaznamenávajú detské spomienky, je navrhnutý tak, aby sa k nemu deti vrátili aj keď budú staršie. Prvú časť pamätníčka vypĺňajú rodičia. Kopančeky v brušku, prvé fotografie bábätka, prvý zúbok, ale aj krôčik. Je toho toľko, na čo by sme nikdy nemali zabudnúť. Pri vypĺňaní pamätníčka si spomeniete aj na svoje vlastné detstvo a dozaista si oživíte spomienku aj na váš veľký svadobný deň.Po nejakom čase si uvedomíte, že fixky a pero zrazu držia v rukách vaše deti. Oni sami si začnú písať svoj vlastný príbeh prvý list Ježiškovi, pozdrav z tábora, prvá školská poznámka. Vyparatili niečo zlé? Zapíšte si to, určite sa na tom neskôr spoločne zabavíte. Pamätníček Každý Krok Je Môj Príbeh otvára dvere do detskej fantázie a podporuje kreativitu. Druhá polovica pamätníčka je venovaná najmä ich tvorivosti a myšlienkam. Deti v ňom nájdu dostatok miesta, kde budú môcť vypustiť svojho kreatívneho ducha.

Oflajner
Spev siren

Každý krok je môj príbeh (Veronika Šurinová)Drž ma, keď padám (Veronika Šurinová)Rozprávky o všeličom, všelikom a pre všelikoho (Veronika Šurinová)Veľká kniha krížoviek (Veronika Šurinová)Veľká kniha krížoviek (Veronika Šurinová)