Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Get Involved! Get Involved! B1

Get Involved! B1 Workbook +Digital Workbook

od Sheila Dignen, Philip Wood z vydavateľstva Macmillan ELT 2021 EN jazyk

• Get Involved! B1 Workbook +Digital Workbook (Sheila Dignen, Philip Wood)

Get Involved! B1 Workbook +Digital Workbook

od Sheila Dignen, Philip Wood z vydavateľstva Macmillan ELT 2021 EN jazyk

Autor: Sheila Dignen, Philip Wood
Vydavateľstvo: Macmillan ELT
Rok vydania: 2021
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: anglický
Rozmery: 210x297x10 mm
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy, Stredné školy
Žáner: Jazyky, vzdelanie
Učiteľská sada: Macmillan
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,60 bodov

Viac o knihe Get Involved! B1 Workbook +Digital Workbook (Sheila Dignen, Philip Wood)

Get Involved! vybavuje dospievajúcich študentov pocitom vzrušenia a chuti objavovať svet pred sebou. Rozvíja jazykové schopnosti a super schopnosti a povzbudzuje ich, aby sa zapojili do riadenia svojej budúcnosti. Kurz tiež umožňuje učiteľom vytvoriť inkluzívnu triedu, kde každý dosiahne svoj potenciál a má príležitosť zažiariť.

Čo robí hrdinu? Aká je ideálna škola? Prečo sa ľudia obliekajú? Každá lekcia začína otázkou, aby vyvolala zvedavosť a zaistila zapojenie každého študenta. V rámci lekcii študenti získavajú znalosti, jazyk a zručnosti na zodpovedanie otázky v rámci kolaboratívneho projektu na konci lekcie. Dokončenie projektu dáva študentom príležitosť okamžite použiť nový jazyk a zručnosti.

Kľúčové vlastnosti kurzu Get Involved!

• Get Involved! poskytuje kolaboratívne projekty, autentický kontext a umožňuje študentom dôverne hovoriť o skutočných témach.
  • Praktické riešenia pre triedy so zmiešanými schopnosťami zahŕňajú logické činnosti v pracovnom zošite na troch rôznych úrovniach, aby každý mohol uspieť a predviesť svoj talent.
  • Tri žánrové videá v každej lekcii zobrazia študentom angličtinu tak, ako sa bežne používa a pomôžu im rozvíjať ich jazykovú a vizuálnu gramotnosť.
  • Gamifikované aktivity v aplikácii Student’s App povzbudzujú študentov, aby si precvičovali angličtinu aj mimo triedu, zatiaľ čo učitelia môžu monitorovať svoju prácu prostredníctvom Progress Tracker v aplikácii pre učiteľa Teacher's App.
  • Vďaka plne flexibilnému mixu komponentov, vrátane radu digitálnych nástrojov pre učiteľov a študentov, je kurz pripravený na vyučovanie tvárou v tvár, online alebo ich kombináciu.

Výhody dyslexie

Get Involved! B1 Workbook +Digital Workbook (Sheila Dignen, Philip Wood)Cingi lingi - pesnička (Sheila Dignen, Philip Wood)