Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Gateway to the world Gateway to the world A2

Gateway to the world A2 Student's Book +Digital Student's Book +app

od David Spencer z vydavateľstva Macmillan ELT 2021 EN jazyk

• Gateway to the world A2 Student's Book +Digital Student's Book +app (David Spencer)

Gateway to the world A2 Student's Book +Digital Student's Book +app

od David Spencer z vydavateľstva Macmillan ELT 2021 EN jazyk

Autor: David Spencer
Vydavateľstvo: Macmillan ELT
Rok vydania: 2021
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: anglický
Rozmery: 211x297x11 mm
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Stredné školy
Žáner: Jazyky, vzdelanie
Učiteľská sada: Macmillan
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,76 bodov

Viac o knihe Gateway to the world A2 Student's Book +Digital Student's Book +app (David Spencer)

Gateway to the world kombinuje celkom nový obsah a digitálne nástroje s metodikou, ktorej dôverujú tisíce učiteľov z celého sveta. Autor Dave Spencer, praktický učiteľ angličtiny, využíva svoje skúsenosti z prvej ruky v triede a vytvára kurz, ktorý zaručene bude rezonovať medzi tínedžermi, a vybaví ich jazykom a zručnosťami, ktoré potrebujú pre život.

Úspešný „vzorec“ kurzu Gateway pripravil milióny študentov na celom svete uspieť v maturite a medzinárodných skúškach, v ďalšom štúdiu a vo svete práce. Gateway to the world je kurz, ktorý bol dôkladne testovaný a zdokonalený v dôsledku rozsiahleho výskumu. Je plný čerstvého a relevantného materiálu na skvelé hodiny, ktoré nadchnú a motivujú dospievajúcich študentov a umožnia im dosiahnuť svoje ciele v škole i v živote.

Kľúčové vlastnosti kurzu Gateway to the world:

• Sekcia Great Learners, Great Thinkers so zameraním na sociálne a emocionálne vzdelávanie umožňuje študentom rozvíjať emocionálnu inteligenciu a zručnosti kritického myslenia, ktoré budú potrebovať pre život.
  • Vďaka Virtual Classroom Exchange sa študenti môžu spojiť so svojimi rovesníkmi v inej krajine, aby sa mohli dozvedieť o kultúre a precvičiť si angličtinu v autentickom a obohacujúcom kontexte.
  • Aplikácia Student’s App obsahuje gamifikované činnosti, ktoré uľahčujú a spríjemňujú jazykové cvičenia a umožňuje učiteľom zadávať úlohy, ktoré majú študenti plniť na svojich obľúbených elektronických zariadeniach.
  • Aplikácia pre učiteľa Teacher’s App obsahuje súpravu na prezentáciu v triede na plne interaktívne prezentácie a množstvo zdrojov, ako sú pracovné listy CLIL and Culture, ako aj materiály pre hodiny so žiakmi so zmiešanými schopnosťami.
  • Plne flexibilný mix komponentov znamená, že kurz je možné prispôsobiť akémukoľvek učebnému scenáru, či už vyučovaniu tvárou v tvár, online alebo kombinovaným prístupom.

Výhody dyslexie
Spev siren

Gateway to the world A2 Student's Book +Digital Student's Book +app (David Spencer)Fun for Movers 4th Edition: Student's Book with Online Activities and Home Fun Booklet (David Spencer)