Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Pomôcky k anglickému jazyku Ostatné pomôcky k anglickému jazyku

Angličtina mírne pokročilí

od Jiří Brychta, Jiří Nepustil z vydavateľstva Nepustilova jazyková škola 2021

Angličtina mírne pokročilí

od Jiří Brychta, Jiří Nepustil z vydavateľstva Nepustilova jazyková škola 2021

Autor: Jiří Brychta, Jiří Nepustil
Vydavateľstvo: Nepustilova jazyková škola
Rok vydania: 2021
Jazyk: CZ-EN Český-Anglický
Rozmery: 130x95 mm
Žáner: Učebnice, monografie, slovníky

Viac o produkte Angličtina mírne pokročilí (Jiří Brychta, Jiří Nepustil)

Jedná se o komplet 108 karet, jejichž obsah vychází z Nepustilovy metody a mapuje látku obsaženou v kurzu angličtiny pro mírně pokročilé (3. úroveň, pre-intermediate)Na kartách naleznete většinou dvě věty se zrcadlovým překladem, pro gramatický kontrast (např. Už se to našlo? Kdy se to našlo?), anebo jako konverzační miniblok (např. Mohl bys ji vyzvednout? V kolik hodin tam mám být?). Nenajdete zde žádná izolovaná slovíčka. Tyto karty by Vám měly pomoci naučit se užitečné věty či fráze, které používáme v našich drilových cvičeních.Látka na kartách je seřazena tak, aby podobná obtížnost či téma byly obsaženy v jednom oktetu tedy osmi kartách se stejným symbolem, např. 8x král. Se vzrůstající hodnotou karet stoupá i obtížnost látky. Karty můžete využít nejenom jako učební pomůcku ale také jako obyčejné hrací karty na žolíka či kanastu, anebo si můžete s přáteli zahrát nějakou vlastní jazykovou hru. Při učení platí heslo lépe krátce, intenzivně a častěji, nežli jednou za čas a dlouze.

Angličtina mírne pokročilí (Jiří Brychta, Jiří Nepustil)Creativo - Fun card English To Be (Jiří Brychta, Jiří Nepustil)Tajomstvo Agathy Christie (1. akosť) (Jiří Brychta, Jiří Nepustil)V tieni Einsteina (Jiří Brychta, Jiří Nepustil)Obrúsky PAW L 33x33cm Herbal Taste (Jiří Brychta, Jiří Nepustil)Dějiny Slovenska (Jiří Brychta, Jiří Nepustil)Pýcha a rozkoš (Jiří Brychta, Jiří Nepustil)