Knihy beletria Pre deti a mládež Náučná literatúra

Mne na tom záleží!

od Silvia Roncagliová z vydavateľstva Vydavateľstvo Nové mesto s.r.o. 2021 SK jazyk

• Mne na tom záleží! (Silvia Roncagliová)

Mne na tom záleží!

Autor: Silvia Roncagliová
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo Nové mesto s.r.o.
Rok vydania: 2021
ISBN: 978-80-89621-63-7
Typ tovaru: pevná
Jazyk: SK Slovenský jazyk
Rozmery: 150x200 mm
Žáner: Deti a mládež
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024

Viac o knihe Mne na tom záleží! (Silvia Roncagliová)

Generácie, ktoré obývali planétu pred nami, žili vo veľkom omyle, keď si mysleli, že Zem má nevyčerpateľné zdroje. A tak ju ľudia zničili. Naša planéta je dnes chorá, má vysokú teplotu a hrozí jej, že nebude mať dostatok času na zotavenie, aby bola opäť krásna a zdravá ako kedysi. Najväčším problémom je však to, že ľudia sa naučili nesprávne využívať Zem a svoje zlozvyky často nedokážu zmeniť. A práve tu zasiahnu naši Superhrdinovia, ktorí musia hrdinsky bojovať, aby naučili dospelých rešpektovať životné prostredie. Aká dôležitá je dnes úloha detí a mladých! Aby niekto mohol byť hrdinom, ktorý chráni životné prostredie, musí mať predovšetkým čisté srdce. A to mladým nechýba.Kniha Mne na tom záleží! je príručka pre dievčatá a chlapcov predškolského a školského veku, ktorým záleží na starostlivosti o životné prostredie. Ponúka jednoduchý spôsob, ako získať nové vedomosti, ekologický prístup a tiež masku, ktorú si deti môžu nasadiť, ak sa budú správať ako praví hrdinovia zachraňujúci životné prostredie.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
mne-na-tom-zalezi-ukazka-2_final.pdf 5,03 MB pdf 27.10.2021

Oflajner