Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Oxford Discover 2nd Edition Oxford Discover 2nd Edition Level 3

Oxford Discover 2nd Edition 3 Grammar Class Audio CDs

od L. Koustaff z vydavateľstva Oxford University Press EN jazyk

Oxford Discover 2nd Edition 3 Grammar Class Audio CDs

od L. Koustaff z vydavateľstva Oxford University Press EN jazyk

Autor: L. Koustaff
Vydavateľstvo: Oxford University Press
EAN: 9780194053167
ISBN: 978-0-19-405316-7
Druh tovaru: CD audio
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Tovar posielame do 2-4 týždňov
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 4.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,54 bodov

Viac o knihe Oxford Discover 2nd Edition 3 Grammar Class Audio CDs (L. Koustaff)

Grammar Class Audio CDs obsahujú všetok zvukový materiál ku Grammar Student Book.

Druhé vydanie obľúbeného kurzu angličtiny Oxford Discover nadväzuje na svoju osvedčenú metodiku z prvého vydania a rozvíja zručnosti 21. storočia v kritickom myslení, komunikácii, spolupráci a tvorivosti, aby boli študenti pripravení na budúci úspech v škole i mimo nej. Rozpätie šiestich levelov zahrňuje úrovne Beginner až Upper-Intermediate (A1 - B2).

Učenie založené na skúmaní a poznávaní podnecuje žiakov k zapájaniu, podporuje spoluprácu a tímovú prácu a núti študenta kreatívne myslieť. Študenti uplatňujú štyri schopnosti počúvania, rozprávania, čítania a písania, keď identifikujú otázky o svete okolo seba, zbierajú informácie a hľadajú odpovede.

Slovná zásoba pridružená k jednotlivým lekciám a gramatická osnova poskytujú študentom jazykovú podporu, ktorú potrebujú pri skúmaní a prediskutovaní každej témy. Zručnosti 21. storočia sú neoddeliteľnou súčasťou kurzu Oxford Discover. V dobe rýchlych zmien a pokroku v komunikácii a technológiách je dôležité, aby si dnešní mladí študenti naďalej rozvíjali silné zručnosti v štyroch hlavných oblastiach:

Kritické myslenie

Oxford Discover nabáda študentov, aby sa hlboko zamysleli a komplexne hodnotili informácie. Študenti sú motivovaní, aby boli zvedaví a premýšľali nad rámec svojich bežných perspektív

Komunikácia

Oxford Discover ponúka študentom množstvo príležitostí stať sa efektívnymi poslucháčmi, rečníkmi, čitateľmi a spisovateľmi. Každá lekcia má dve stránky primárne venované komunikácii, ale tieto schopnosti sa používajú aj vo všeobecných úlohách a cvičeniach.

Spolupráca

Oxford Discover ponúka príležitosti na spoluprácu na každej hodine, pričom študenti pracujú spoločne vo dvojiciach, malých skupinách alebo ako celá trieda.

Kreativita

Oxford Discover podporuje kreativitu v každej lekcii tým, že umožňuje študentom ponúkať ich vlastné nápady a slobodne sa vyjadrovať.

Skrátený obsah v prvých šiestich lekciách úrovne 1 zaisťuje plynulý postup medzi materskou školou a základnou školou, robí učenie zvládnuteľnejším a vybavuje každého študenta sebavedomím, ktoré potrebuje na úspech. Dnešní mladí študenti musia okrem toho rozvíjať životné a kariérne schopnosti, informačné, mediálne a technologické zručnosti, ako aj uznanie a záujem o zdravie našej planéty a medzikultúrne porozumenie. Oxford Discover sa snaží pomôcť študentom stavať na týchto základných schopnostiach, aby uspeli v 21. storočí.

Kľúčové vlastnosti kurzu:

• Unikátna metodológia s kontrolovanou osnovou gramatiky, slovnej zásoby a jazykových zručností,
  • „Big Question“ sekcie spojené so skutočným životom detí a školskými predmetmi v triede, tvoria základ každej lekcie,
  • Autenticky vymyslené a reálne texty ku každej téme dotvárajú rozličné pohľady na otázky „Big Question“ a prehlbujú povedomie študentov,
  • Videoklipy poskytujúce úvod ku každej otázke z „Big Question“ pomáhajú študentom aktivovať ich skoršie znalosti,
  • Učebné pomôcky podporujúce rozvoj kritického myslenia,
  • Graf ku každej otázke „Big Question“ študentov žiada, aby posúdili čo poznajú a čo chcú vedieť,
  • Oxford Discover Grammar a Oxford Discover Writing and Spelling ponúkajú ďalšiu príležitosť praxe,
  • Cambridge Young Learners English Test je prepojený s osnovou slovnej zásoby.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Oxford Discover 2nd Edition 3 Grammar Class Audio CDs (L. Koustaff)