Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Dane a účtovníctvo

Daně a účetnictví bez chyb, pokut a penále 9/2021

od Martin Děrgel; Ivan Macháček; Václav Benda z vydavateľstva Poradce s.r.o. august, 2021 CS jazyk

Daně a účetnictví bez chyb, pokut a penále 9/2021

Autor: Martin Děrgel; Ivan Macháček; Václav Benda
Vydavateľstvo: Poradce s.r.o.
Rok vydania: august, 2021
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 210,0x297,0x0,0 mm
Žáner: Literatúra faktu

Viac o knihe Daně a účetnictví bez chyb, pokut a penále 9/2021 (Martin Děrgel; Ivan Macháček; Václav Benda)

V letošním roce byl schválen nový stavební zákon, který bude nabývat účinnosti postupně. Plné účinnosti by měl nabýt od 1. 7. 2023 a nahradit dosavadní stavební zákon z roku 2006.Od 1. 7. 2021 nabyli účinnosti změny předpisů EU v oblasti DPH a v celní oblasti, kterými dochází zejména k úpravě pravidel pro zdaňování dovozu zboží nízké hodnoty.Daňové, účetní a mzdové problematice jsou věnovány i další články měsíčníku.

Spev siren

Daně a účetnictví bez chyb, pokut a penále 9/2021 (Martin Děrgel; Ivan Macháček; Václav Benda)Očkování proti stresu (Martin Děrgel; Ivan Macháček; Václav Benda)