Knihy beletria Rodina, zdravie a medicína Alternatívna medicína, liečiteľstvo

Rok vydania: august, 2021
Rok poslednej dotlače: apríl, 2023
ISBN: 978-80-7651-073-9
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 140,0x210,0x0,0 mm
Podtitul: Symboly a číselné řady
Žáner: Všeobecné a ostatné
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024

Viac o knihe Plejádské léčivé symboly (Pavlína Klemm)

Na žádost účastníků seminářů a workshopů i čtenářů vycházejí všechna cvičení ze sedmi knih Světelných poselství z Plejád v samostatném vydání - v „pracovní knize léčení z Plejád“ nazvané Plejádské léčivé symboly.Od vytvoření světelné ochrany, až k požehnání sobě i ostatním, od rituálu odpuštění přes léčivé symboly a číselné řady, až k prosvětlení čaker, odstranění původců nemocí, k podpoře srdce a navázání kontaktu s rodinou ve světle…Plejádské Léčivé symboly obsahují kompletní pracovní materiál z dosavadních knih a akcí chanellingového média a mohou být použity bez jakékoli předchozí znalosti. K napojení a energetické aktivaci pomocných prostředků stačí čistý úmysl.Z úvodu Plejáďanů…„Lidský duch se naváže k synapsím kosmického kolektivního vědomí a jeho vědomosti budou tudíž rozmnoženy a vědomí rozšířeno. Kosmické světelné impulsy nyní mohou léčit a regenerovat lidského ducha.“Z předmluvy Jeanne Ruland…„Nejlepší bude, když uvedené symboly a číselné řady sami vyzkoušíte a prožijete jejich světelné a zářivé působení.“Pavlína Klemm se narodila v České republice, dnes žije a pracuje v blízkosti Mnichova. Vystudovala kvantové léčení, Reconnective Healing® podle Erica Pearla, moderní homeopatii podle Körblera, ruské lečebné metody a učila se u Doreen Virtue. Od dětství je ve spojení s duchovním světem.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Plejádské léčivé symboly (Pavlína Klemm)