Učebnice, slovníky Stredné školy Maturita Slovenský jazyk / Literatúra

Škola: Stredné školy
Žáner: Učebnice
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 2.7.2024

Viac o knihe Maturita zo slovenského jazyka a literatúry - príprava na prijímacie skúšky na vysokú školu (Karel Dvořák, Ivana Gregorová)

Príručka je určená študentom gymnázií a stredných odborných škôl, ktorí sa pripravujú na maturitnú skúšku zo slovenského jazyka a literatúry. Nájdu v nej 30 modelových maturitných zadaní zo všetkých oblastí jazyka a literatúry, ako aj informácie o súčasnej koncepcii maturitnej skúšky.
Úlohy však prinášajú aj rozširujúce učivo, ktoré výborne poslúži všetkým uchádzačom o štúdium na vysokých školách so spoločenskovedným zameraním. Test prístupný na www.priroda.sk umožní študentom preveriť si svoje nadobudnuté vedomosti.
Publikácia môže byť inšpiráciou aj pre učiteľov, ktorí pripravujú vlastné maturitné zadania.

Maturita zo slovenského jazyka a literatúry - príprava na prijímacie skúšky na vysokú školu (Karel Dvořák, Ivana Gregorová)Project, 3rd Edition 4 Workbook SK (Karel Dvořák, Ivana Gregorová)