Knihy beletria Beletria Ostatné romány, poviedky a novely

Neviditelný život Addie LaRue

od Victoria Schwab z vydavateľstva SLOVART, s.r.o. NAKLADATELSTVí september, 2021 CS jazyk

Neviditelný život Addie LaRue

Autor: Victoria Schwab
Vydavateľstvo: SLOVART, s.r.o. NAKLADATELSTVí
Rok vydania: september, 2021
Rok poslednej dotlače: december, 2021
ISBN: 978-80-276-0339-8
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 130,0x210,0x0,0 mm
Žáner: YOLi, young adult, new adult
Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 11.7.2024

Viac o knihe Neviditelný život Addie LaRue (Victoria Schwab)

Francie, rok 1714. Ve chvíli nejvyššího zoufalství se mladá žena rozhodne uzavřít faustovskou dohodu, díky níž bude žít navěky, ale s prokletím: nikdo z lidí, s nimiž se setká, si ji nebude pamatovat. Tak začíná neskutečný příběh Addie LaRue, oslnivé dobrodružství odehrávající se napříč staletími a kontinenty, během nějž se mladá žena učí, kam až muže zajít ve snaze zanechat na světě svoji stopu.

Všechno se ale změní, když Addie po téměř 300 letech narazí v jednom knihkupectví na mladíka, který si pamatuje její jméno...

Nový počin oblíbené autorky překonává hranice žánru a právem jej lze zařadit po bok bestsellerů jako je Zakletý v čase nebo Život za životem.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Neviditelný život Addie LaRue (Victoria Schwab)Môj nevlastný brat (Victoria Schwab)Malí ľudia, veľké sny - Anna Franková (Victoria Schwab)Harry Potter: Stolné hodiny - Chrabromil (Victoria Schwab)Obrúsky PAW L 33x33cm Lavender in Bucket (Victoria Schwab)Obrúsky PAW L 33x33cm Beautiful Moments Silver (Victoria Schwab)Indulona telové mlieko Aloe Vera 400ml (Victoria Schwab)