Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Wider World Wider World 1

Škola: Základné školy
Tovar posielame do 2-4 týždňov
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 4.7.2024

Viac o produkte Wider World 1 Teacher's Resource Book (R. Fricker)

Wider World je portál do fascinujúceho sveta znalostí anglického jazyka pre každého žiaka 21. storočia. Autentické a pútavé videá z produkcie BBC v kombinácii s odbornými znalosťami Person ELT prinášajú študentom všetko, čo potrebujú k dosiahnutiu cieľov v ich vzdelaní ale aj celkovo v živote.

Rada učebníc Wider World je vhodná predovšetkým pre nižšie ročníky viacročných gymnázií a 2. stupeň ZŠ. Kombinuje autentické a pútavé videá z produkcie BBC a skúsenosti vydavateľstva Pearson v oblasti výučby anglického jazyka. Vaši žiaci určite ocenia aj cvičné testy k príprave k skúškam PTE a Cambridge English. Učebnica poskytuje to, čo potrebujú žiaci v dnešnom globálnom svete.

Wider World prináša:

• Vtipné videá zo života teenagerov, z kultúrneho prostredia produkcie BBC a rozhovory z ulice zaručujú autentický obsah, ktorý žiakov inšpiruje k používaniu angličtiny v každodennom živote.
  • Nielen online pracovný zošit MyEnglishLab, ale aj klasická tlačená verzia obsahuje extra online cvičenia, napríklad pre domácu prípravu.
  • Wider World žiakov s istotou pripraví na ich prvé certifikáty a skúšky z angličtiny.

Veková úroveň: 12 - 16 rokov

Počet hodín: 72 - 120 vyučovacích hodín
Počet lekcií: 9 lekcií + úvodná lekcia

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy